36 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

birinin gozunun renkli lens oldugunu ogrenince hayal kirikligina ugruyor musunuz?

kizlar cidden kompleks yapmaya basladim. kendi gozlerim acik gri, renkli lens olarak kahverengi bir circle lens takiyorum gozumu buyutup kehribarimsi yavru kopek gozune ceviriyor. 3 yildir kullaniyorum ancak insanlar gozun lens mi cok guzel diye sorunca dogal olarak yalan soylemiyorum ve lens diyorum sanki yuz ifadeleri degisiyor gibi geliyor. "yaa", "simdi bakinca evet", "ohaa","hmm" sanki belliydi zaten senin guzel olmadığın derlermis gibi. hatta bir tane arkadasim "ay simdi korktum sacin da mi boya yoksa ahahah" demisti baya icerlemistim. muhtemelen bana boyle geliyor ama yoksa cidden insanlar hayal kirikligina mi ugruyor veya daha "az" mi cekici geliyot evet lens deyince.

1. evet oluyor

23 haziran 11:23

2. Hayal kırıklığı değil aksine hoşuma gidiyo çünkü renkli göz o kadar çok kişide olmaması gerekiyo en azından türkiye coğrafyasında ve lens old öğrenince heh sen de bizdenmişsin diyorum içimden sjjsjd ama şunu da ekliyim bence renkli lens takan herkesin gözleri aynı bakıyo aynı ifadesizlik ve ben bi insanın gözüne bakınca hissettiklerini tahmin etmeyi seviyorum renkli lensliler bana cok anlamsız geliyo sori

23 haziran 11:26

3. Siz deyince fark ettim evet. Banane tabii ki beni ilgilendirmez her şey istediğini yapar ama lense böyle bakıyorum sanırım. Bilmem yani estetik olsa saç boya makyaj bunlara öyle bakmam ama lens beni de etkiliyormuş saçma ama evet diyorum.

Ama arkadaşınız kırıcı davranmış boya korktum şimdi vs

23 haziran 11:27


4. 2.anonimim bu arada her yeriniz estetik saçınız boya gözünüz lens olsa kime ne yazar siz böyle kendinizi iyi hissediyorsanız. O konuda başta ben dahil herkese halt yemek düşer :)

23 haziran 11:28

5. Benimki cogu zaman anlasilmiyor gozumun kendi rengi de acik diye ama lens bu sonucta dikkatli bakilirsa anlaşılır cok dogal bile olsa gercek goz gibi isiga gore bebegi de büyümüyor. Ne bileyim kızlar gozumun altina kehribar lens mi diktireyim.."bi ay g**ümm" hissiyati var ama ben onu farkediyorum.

23 haziran 11:30

6. Yav sallayın şu zamanda gözü bozuk olmayan veya zevkine lens takmayan var mı sizinki de renkli olmuş nolcak ben renkli lens takmazdım ama siz takıyorsanız beğeniyorsanız çoğu kişi de gerçek sanıyosa bu daha güzel bişey işte yakışmış demekki doğuştan fabrika çıkışınız gibi :) çok klasik ama başkası ne düşünür diye yaşamak için o kadar sınırlı ömrümüz var ki istediğiniz kendinize yakıştırdığınız gibi dolanın sevgileeer

23 haziran 11:34

7. Süslü güzel bir şey görünce hayatta her olayda neden-sonuç ilişkisi kurmak beynimizde kodlandığı için bilinçdışı çok güzel gözleri demek ki ailesinden geliyor vs. vs. diye geçiyor sonra lens olduğunu öğrenince hımm bundanmış diyor insanlar. Tamamen başta düşündükleri nedenin boşa çıkmasından. 

23 haziran 12:11


8. Peki daha az cekici geliyor mu karsinizdaki kisi?

23 haziran 12:13

9. Evet ne yazık ki.gözler insanın söylemediği birçok şeyi ifade ederken üzerine bir şey takmak çok anlamsız geliyor bana :/

23 haziran 12:19

10. bana birine gözlerin lens mi demek çok manasız geliyor açıkçası açık arar gibi. doğalsa da tebrik mi edeceğiz : p o giysiyi nereden aldın, saçın kaç numara, hangi renk, ayakkabını kaça aldın, gözlerin lens mi filan gibi kişisel soruları ayıplıyorum ben. sormam, soran olunca da geçiştiririm.

23 haziran 12:54