10 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

boyun detayı olan sütyenlere ne deniyor?

süslüler boyun kısmında çapraz askılar şeklinde detayı olan sütyenlerin adı ne? adını bilmediğim için tarif edip bulamıyorum. birçok yerde baktım göremedim. nerede satılıyor. oxxonun sitesinde gördüm sadece ama denemeden almak istemiyorum açıkçası. var mı bildiğiniz bir yer.

1. bundan sonra sen ne demek istersen onu deriz tatlı kız <3

şaka bi yana bende merak ediyorum. acaba bralet mi genel adı. çünkü bralet yzınca dediğiniz modeller çıkıyor

12 şubat 23:55

2. braletlerden bahsediyorsunuz sanırım. iç çamaşırı satan her yerde var çoğunlukla. çapraz olanlar penti'de de vardı bir ara ama hala var mı bilmiyorum.

12 şubat 23:56

3. (yazar: beyazsirke) (yazar: enkurusuislakmendillerin) evet braletmiş sanırım teşekkürler :) ama bugün loya ve pentiye baktım. hiç yoktu bu modellerden.

12 şubat 23:58


4. (yazar: agent) kafesli sütyen galiba. aaa valla o.

13 şubat 00:01

5. bralet deyince hep sporcu sütyeni tarzı aşağı doğru uzanan sütyenler çıkıyor süslüler. ben üst kısmı ip detaylı istiyorum. kafes sütyenlerde sadece aliexpresste çıkıyor :(

13 şubat 00:03

6. sana o sütyeni bulucam inat ettim süslücüm

13 şubat 00:05

7. ay siz direkt o çapraz modelin adını soruyormuşsunuz pardon, ben o tip detaylı, şekilli şukullu şeylerin genel adını soruyorsunuz sandım. cage bra aradığınız şey. yukarıda da söylenmiş gerçi. bu şekilde aratarak bulabileceğinizi sanmıyorum ama pek. belki denk gelirsiniz bir yerlerde :/

13 şubat 00:09


8. süslüler adını buldum da satan mağaza bulamıyorum. millet nerden alıyor bunları ya. yakası açık kazakların içinde çok güzel duruyor.

13 şubat 00:14

9. Aliexpress de bunların sadece askı olanı var direkt sutyenin üstüne giyiyorsunuz. Ben onlardan aldım bulması daha kolay bence bir bakın.

13 şubat 00:15

10. h&m'nin iç çamaşırı reyonu epey detaylı, tam olarak istediğiniz ürün var mıdır bilmiyorum da belki ona yakın bir şey beğenirsiniz :)

13 şubat 16:38