15 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bu adamı anlamıyorum ?

süslüler arada bir gittiğimiz bir cafe var. aile yeri yani çalışanların kendi cafesi. neyse geçen gün gittik kardeşimle ordaki çalışan çocuk beni izliyordu. sonra bir ara laf arasında yaşlarımızı sordu nargile bahanesiyle. kalkarken de kartla ödeme yaparken pos cihazını tutuyordu ellerimiz değdi elektrik hissettim. eve geldim swarmdan beni eklemiş yazdı konuştuk perşembe bir kahve içelim dedi sözleştik. ama sorum şu: tamam yüzyüze elektrik vardı ama şimdi konuşma akmıyor.bazen birbirimize emoji yollayıp duruyoruz konuşma devam etsin diye. veya 2 gün konuşmadık yazmadı sonra unutulduk dedi sen de yazmadın falan dedim emoji attı konuşma bitti yani kesinlikle konuşamıyoruz. bir de sürekli cafelerinde check in yapıyor gün içinde. bunun sebebi oradakileri eklemek bence yoksa niye gün içinde 3 4 check in yapsın ki aynı mekanda? ama arkadaş sayısı da aynı, artmamış bilemiyorum. bir bahane bulup iptal mi etsem kahve buluşmasını?

1. Bacım dur daha yolun başındasın anlaman gereken bir şey olmamış ki :d muhabbetsiz bir insan gibi geldi bana ama belki de sadece mesajlaşmayı sevmeyen bi tiptir buluş bi kahve iç ne kaybedersin? 

13 şubat 13:40

2. Haklısınız daha yolun başı:d ama konuşma hiç akmayınca buluşmak zaman kaybı mı diye düşündüm

13 şubat 13:43

3. Nerde ne olacağı belli olmaz belki mesajlaşmayı sevmiyodur elektrik varsa buluşun bence yüz yüze olmak mesajlaşmaktan farklı bir şey olmazsa bir daha buluşmazsınız.

13 şubat 13:46


4. Sürekli check in yapması beni süphelendirdi. Sanki kız arıyormuş gibi. Siz de öyle düşünmez miydiniz? :/

13 şubat 13:47

5. Ee kız arıyordur tabii? Ne var bunda? Seni de o arayıştan dolayı eklemiş açıkça. Sana ilk görüşte aşık olduğunu o yüzden sadece seni eklediğini falan mı sanıyorsun :) 

13 şubat 13:49

6. sen bilirsin istersen bi görüş istersen iptal et. ben olsam ederdim. niye çünkü bu hafta görüşelim mi perşembe olabilir ya da haftasonu olabilir ''bir yerlere kaçmazsam'' diyen adama sinir olup kusura bakma işim çıktı diyip görüşmemiş bir kimseyim.

13 şubat 13:50

7. Yoo aşık olduğunu düşünmüyorum tabiki . Ama madem kız arıyor en azından buluşmaya kadar aramayı bekleyebilirdi bence. Kafamız uyuşmazsa devam ederdi.

13 şubat 13:54


8. Böyle tipler vardır. Muhtemelen yaşça senden büyük gelen giden çıtırları avlamaya çalışır. Halen kız peşinde koşuyorsa sal gitsin

13 şubat 14:12

9. Buluşun içinizde ukte kalmasın. Arayışta olduğuna dair elinizde kesin bişey de yok zaten. Hem olsa bile somut bi ilişkiye başlama noktasına gelmediyseniz olabilir yani, beni gördükten sonra başkasını gözü görmesin gibi romantik düşünceler hoş ama böyle beklentiler hayal kırıklığına uğratabilir. biraz gerçekçi olmak lazım.

13 şubat 14:31

10. Sorudan alakasız hala swarm kullanıp check-in yapan var mı ya🙇🏻‍♀️

13 şubat 17:30