8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bu adamı anlamıyorum ?

süslüler arada bir gittiğimiz bir cafe var. aile yeri yani çalışanların kendi cafesi. neyse geçen gün gittik kardeşimle ordaki çalışan çocuk beni izliyordu. sonra bir ara laf arasında yaşlarımızı sordu nargile bahanesiyle. kalkarken de kartla ödeme yaparken pos cihazını tutuyordu ellerimiz değdi elektrik hissettim. eve geldim swarmdan beni eklemiş yazdı konuştuk perşembe bir kahve içelim dedi sözleştik. ama sorum şu: tamam yüzyüze elektrik vardı ama şimdi konuşma akmıyor.bazen birbirimize emoji yollayıp duruyoruz konuşma devam etsin diye. veya 2 gün konuşmadık yazmadı sonra unutulduk dedi sen de yazmadın falan dedim emoji attı konuşma bitti yani kesinlikle konuşamıyoruz. bir de sürekli cafelerinde check in yapıyor gün içinde. bunun sebebi oradakileri eklemek bence yoksa niye gün içinde 3 4 check in yapsın ki aynı mekanda? ama arkadaş sayısı da aynı, artmamış bilemiyorum. bir bahane bulup iptal mi etsem kahve buluşmasını?

1. Haklısınız daha yolun başı:d ama konuşma hiç akmayınca buluşmak zaman kaybı mı diye düşündüm

13 şubat 13:43

2. Nerde ne olacağı belli olmaz belki mesajlaşmayı sevmiyodur elektrik varsa buluşun bence yüz yüze olmak mesajlaşmaktan farklı bir şey olmazsa bir daha buluşmazsınız.

13 şubat 13:46

3. Sürekli check in yapması beni süphelendirdi. Sanki kız arıyormuş gibi. Siz de öyle düşünmez miydiniz? :/

13 şubat 13:47


4. Yoo aşık olduğunu düşünmüyorum tabiki . Ama madem kız arıyor en azından buluşmaya kadar aramayı bekleyebilirdi bence. Kafamız uyuşmazsa devam ederdi.

13 şubat 13:54

5. sürekli check-in yapması kız tavlamak için de olabilir ama söyle bişey var çalıştığım yerde patron hep bikaç kere check in yapar, arada bize de yaptırırdı, mekana kaç kişi gelmiş bunun istatistikleri görünüyo çünkü ve check in sayısı da. belki bu sayı artsın ve mekan daha kalabalık görünsün diyedir hemen art niyet aramayın bence süslücüm.

ayrıca sohbetin ilerlememesi hayra alamet değil. ya çocuk çok sessiz ya da konuşma açamayan sohbeti sürdüremeyen bi tip. kahve içerken sıkılmazsın umarım :((

13 şubat 19:24

6. ortalık avcı dolu,dikkat etmek gerek süslücüğüm.ayrıca doyasıya muhabbet edemediğim biri çok sıkıcı gelir bana.böyle biriyle arkadaşlık ve sevgililik illa bir noktadan sonra tıkanır zira iletişim önemli.

14 şubat 05:55

7. İlk konuşmaya başladığınızda konuşacak çok şeyiniz olmalı bence. Daha hiç tanımıyorsunuz çünkü birbirinizi, her şey yeni, her bilgi ilk kez duyuluyor. Sen sohbet açmaya çalış bakalım devamı gelecek mi ? Nelerden hoşlanır, neler yapar, neleri sevmez, ne okumuş, hayatı nasıl gidiyor, nasıl bir insan. Bir sürü soru var yahu, sen de anlatacaksın ooo sizin neredeyse hiç durmadan konuşmanız lazım. Yüz yüzeyken nasıl ? yine mi akmıyor ?

14 şubat 10:29


8. Yok süslüm bu akşam için sözlestik. Daha önce hiç buluşmadık.Bu arada belirtmeyi unutmuşum bunlar bizim eski komşumuzmuş bu yüzden bir kere cafeye amcamla gidince abisiyle tanışmıştık. Abisi nişanlıymış. Abisi beni eklemisti swarmdan kabul etmemistim. Sanırım profilimde arkadaşımla ikimiz olunca beni o sandı. Bu gidişimde ben oldugumu anlayıp isteği geri çekti. Çünkü ben nişanlı olduğunu biliyorum. Yani bu çocuğun da hayatında biri olabilir bilemiyorum abisi gibi biriyse. Neyse bu kadar ciddili düşünmeye gerek yok haklısınız her şey aksam belli olur :d burda okuduğum sorular beni biraz paranoyak yaptı Süslüler

14 şubat 12:00