yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  bugün doğum günüm ve günüm ağlayarak geçiyor:( daha ilişkiye başlamadan seni üzerim diyerek kendini geri çekti?

  gerçekten bu ıssız adam tripli erkeklerden sıkıldım! yaklaşık 2 senedir erkek arkadaşım olmaya çalışan biri var. ben açıkçası kendimi hep uzak tuttum, arkadaş olarak kalmaya çalıştım. sonra fikrim değişti. ikimiz de bir ilişkiye başlamaya karar verdik(2 gün önce). bugün bana yazmış diyor ki seni üzmeye değmez. bana bağlanırsın. ben başkalarıyla görüşmeye devam ederim muhtemelen. sen daha dün tanıdığım bir insan değilsin ve üzmek istemiyorum. buna benzer şeyler söyledi. anlamadığım noktalar şunlar; beni sevmiyorsa neden 2 senedir erkek arkadaşım olmaya çalıştı? tek amacı yatağa atmaksa neden bu kadar duyarlı(!) oldu bir anda? bu tipleri kim şımartıp bu hale getiriyor? hangi kız başkalarıyla görüşen birini kabul edebilir ki? kendisi sessiz sakin, tüm gün evden çıkmayıp oyun oynayan, normal görünümlü bir insan.yani playboy görünümünde olmadığını belirtmek istedim aslında.böyle bir insanın altından nasıl egoist biri çıktı anlayamıyorum gerçekten.sanırım mutlu olmayı hak etmiyorum.

  1. Doğum günün kutlu olsun süslüüü 🎂🎉

  14 eylül 2018 17:24

  2. Süslü Doğum gününüzü kutluyorum, nice güzel yaşlarınız olsun öncelikle 

  Bu kişiye yol verin gitsin, bütün iletişiminizi de kesin, üzülmeye değmez bunun gibiler için kurtulduğunuza sevinirsiniz hatta. Kendinize de haksızlık etmeyin mutlu olmayı tabi ki hakediyorsunuz. Bugün sizin Doğum gününüz ağlamayı bırakın ve lütfen gülün. Yeni yaşınızla birlikte yeni bir sayfa açın :) 

  14 eylül 2018 17:26

  3. Teşekkür ederim süslüler mutlu ettiniz beni:) böyle birinden son anda kurtulduğum için seviniyorum aslında ama içten içe de zarar vermek istiyorum:/ yok daha önce deneyen olmuş da bağlayamamış. Dünden beri de bana bunları söylemediği için huzursuz olmuş. Umarım hayatı boyunca huzura kavuşamaz. oh söyledim rahatladım :(

  14 eylül 2018 17:35

  4. O kadar brnzer durumdayız ki. Asla bu adamı anlamaya çalışma. Anlayamazsın. İletişimi kes. Kapında köpek olucak bak görceksin. Ama o zaman bile yüz verme. Ne kadar uzatırsan o kadar zarar görürsün. Siktir et süslü. Doğum günün kutlu olsun :)

  14 eylül 2018 17:43

  5. Süslücüm sen niye haketmeyesin mutlu olmayı? Asıl böyleleri haketmiyor. Bak kendin söylemişsin böylelerini kim şımarttı diye, bırak ne hali varsa görsün, sen de hakettiğinden fazla değer verenlerden olma. Hayatına bak, gez, toz, eğlen, sev, sevil. Böyleleri de ıssızlığıyla kalsın :) Doğum günün kutlu olsun, mutlu yıllar!

  14 eylül 2018 18:06

  6. Benzer durumda olan birini bulduğum için hem sevindim hem de üzüldüm sizin için de :( empati yapmayı deniyorum ne sorunu var da böyle oldu diye ama değmez sanırım. Yüz vermeyince peşimden koşup, hadi başlayalım dediğimde tırsıp kaçtı resmen. Üzmücem kendimi:/

  14 eylül 2018 18:12

  7. 5. Anonim şimdiye kadar hiç mutlu olamadığım için sanki hayatım boyunca mutlu olamayacakmışım gibi geliyor. Bir de böyle bir şey çıkınca iyice mutsuz oldum. Ucuz yırttığıma sevinsem mi yalnızlığıma üzülsem mi bilemedim:( Böyle narsist insanlardan nefret ediyorum. Doğum günümü kutladığınız için de teşekkür ederim :)

  14 eylül 2018 18:16

  8. süslücüğüm geçmiş doğum günün kutlu olsun :) benzer şeyleri yaşamışız, bu tipler nasıl beceriyorsa elinin altında birden çok kişi tutuyor, sonra hangisi daha çok isteklerine hitap ediyorsa ona gidiyor sıkılınca diğerlerine ve bunun çözümü yok. sen ona yol ver hiçmiş gibi davran. önüne daha güzelleri, seni daha çok sevenleri elbet çıkacaktır.

  15 eylül 2018 12:26

  9. (yazar: baknediycem) çok teşekkür ederim:) dünden beri ağlıyorum ve anlamaya çalışıyorum onu ancak olmuyor.başta çok isteyen kendisiydi.iki gün sonra da sen bağlanabilirsin ve ben başkalarına gidebilirim dedi.30 yaşında koca adam ancak ergen gibi davranıyor. içimden yazıp hesap sormak geliyor ancak tutuyorum kendimi. sadece bir sorum olacak. kendisiyle aynı kursta aynı sınıftayız. sizce iletişimi tümden kesmek için kurstaki kaydımı dondurmalı mıyım yoksa hiç onu takmıyormuş gibi devam etmeli miyim? kursu bırakırsam çok üzüldü benim için bıraktı demesini de istemiyorum. napmalıyım sizce?

  15 eylül 2018 14:52

  10. sakın kursu bırakma onu hiç tanımamışsın gibi davran, yoksay.

  15 eylül 2018 15:03