15 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

buna ne cevap verilir ki yani ?

kızlar üniden biri ekli bende uzun süredir. o beni eklemişti ben de aynı üniversitedeyiz diye kabul ettim ama hic konuşmadık aylardır duruyordu. işte dün bi şey sormak için yazmış biraz yardımcı oldum. ama konuşmak için bahane oldugu çok belliydi. 2-3 saatte bir cevap verdim falan çok sallamadım açıkçası. neyse teşekkür etti bugün teşekkür olarak kabul edersem kahve ısmarlamak istediğini söyledi uygun zamanda. e bismillah daha hiç tanışmıyoruz bile pat diye demesi tuhaf değil mi? reddetmeliyim değil mi

1. Aslında olabilir. Siz konuyu kestirip atınca atağa geçmiş. Eğer beğenip güveniyorsanız bir şans verilebilir. Güven derken yani iki günde olmaz ama en azından hırlı hırsız olmadığını biliyorsanız demek istedim.

24 eylül 00:42

2. Bence reddedin

24 eylül 00:49

3. Hırlı hırsız olmadıgını düsünüyorum aynı okuldyız da ne bileyim

24 eylül 01:00

4. Hırlı hırsız olmadıgını düsünüyorum aynı okuldyız da ne bileyim

24 eylül 01:00


5. Bence bir şeyler hissetmediyseniz buluşmak zorunda değilsiniz zaten flört etmeye çalışıyor daha da umutlanacak.

24 eylül 01:00

6. Daha 10 cümle anca konustuk ne hissedeyim ki bu yüzyüze gördüğüm biri değil o da beni görmedi baska bölümden

24 eylül 01:03

7. Ben normal buldum, sizi tanımak istediği için görüşmek, sizinle vakit geçirmek istemiş. Böyle şeylerin mesajlaşarak yürümesinden iyidir. Eğer istemiyorsanız reddedin ama ben yadırgamadım yani böyle bir teklifi. aksine daha hoş birbirini tanımak için:) 

24 eylül 01:11

8. Eğer siz tam olarak ısınamadıysanız, mesajla konuşarak biraz daha ısınmak istiyorsanız oyalayın. Ben olsaydım tanımak istediğime emin olunca buluşurdum ki o esnada yeni bir şeyler yaşama istediği heyecan versin. Bir de o sizi öncesinde gördüyse daha yakın hissediyor olabilir.

24 eylül 01:18

9. Yok gördüğünü zannetmiyorum beni bölümlerimiz farklı okul çok büyük. Sosyal medyada görüp ekledi diye düşündüm ben.

24 eylül 01:33

10. İstiyorsanız yeni birileriyle oturup kahve icmeyi, sohbet etmeyi buluşun bence. Ben de abes bir şey görmedim bunda. Kalabalık bir yerde oturacaksiniz, ev adresinizi söylemediginiz sürece, kendi ozelinizden çok fazla bahsetmediginiz sürece sorun olmaz bence ama tabii ki bu düşünceleri bir kenara bırakıp buluşmayı hiç istemiyorsanız buluşmayın.

24 eylül 07:37