24 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bundan şüphelenmem gerekir mi ?

süslüler sevgilimin sınıfında bu sene gelen bir kız var, sürekli erkek arkadaşımla konuşuyor muhabbet kurmaya çalışıyor falan. bir kere metroda denk geldik kıza, erkek arkadaşım tanıştırdı kızla beni, normal bir kız gibi görünüyordu, ilişkimizi, okulumu, bölümümü falan sordu. sorun şu ki kız erkek arkadaşımı sürekli bir yerlere davet ediyor. yemek yiyelim, sinemaya gidelim, şu kafeye gidelim, bilardoya gidelim bilmem ne.. sevgilim bir iki kez reddetti ama ısrarla teklif ediyor kız. erkek arkadaşım da bana artık utandığını, ayıp olduğunu bir şeyler yapması gerektiğini söyledi kızla. ben de neden sen dedim, buraya yeni gelmiş arkadaş edinmek istiyor heralde, kötü niyetli bir kız değil ben anlarım dedi. ses etmedim ben. işin aksi yanı ben fantastik kitapları sevmem pek fazla da oyun oynayan bi insan değilim. erkek arkadaşım bunların bağımlısı kız deseniz daha da bağımlısı. bunları bahane ederek kız konuşmaya çalışıyor çocukla. biz bu ara neredeyse ayda bir görüşebiliyoruz kız mesaj falan da atıyormuş. kıskanç görünmek istemiyorum o yüzden hıhı evet diyip geçiştiriyorum genelde bahsedince ama içim içimi yiyor bi gariplik var gibi, bir yandan saçmalama arkadaş olmaya çalışıyor diyorum, bir yandan inanma hep öyle olur zaten ajsjajs bugün çıkışta çocuğa yemeğe gidelim demiş, sevgilim de kabul etmemiş benimle buluşacaktı. kız sevgilin de gelsin demiş, erkek arkadaşım da yok planımız başka demiş kapatmış konuyu ama çocuğu resmen baskı altına sokmaya çalışıyor emrivaki yaparak. ben sevgilimin kız arkadaşları olmasına asla karşı değilim ama bu kızda sevmediğim bir şeyler var. bir şeyler yapmalı mıyım yoksa masumane mi dersiniz ?

1. Ben sinir oldum okurken. Ne sümük gibi kızmış yapışıp kalmış hayırdan da anlamıyor

5 aralık 23:15

2. Yılışığa bak, ben de sinir oldum nefret ederim böyle kızlardan ya. Bence sevgilinizde kendisinden pek haz etmemeye başlar yakında konuşmaz vs hayatınızdan çıkmış olur.

5 aralık 23:18

3. Valla şüphelenmekte haklısın. arkadaşım kardeşim dediği çocuğun( ev arkadaşının) sevgilisiyle,yenge yenge dediği kızla nişanlı haklısın. Duydum şok oldum. Olmaz olmaz demek lazım. Siz takipte kalın.

5 aralık 23:38

4. erkek arkadaşınız sizinle buluşacağını söylüyor ve kız sevgilin de gelsin mi diyor? arsızlığın bu kadarı yani kusura bakmayın da :d ben 10 yıllık arkadaşım bile olsa karşımdaki böyle bir şey söyleyemem yani, sonuçta çift olan sizsiniz gelecek olsa bile 3.kişi o, ama teklifi yaparken 3.kişi sizmişsiniz gibi görünüyor. günah almak da istemem ama ya art niyetli ya da nasıl davranılacağını ve konuşulacağını bilmeyen bir kız

5 aralık 23:39


5. 3. Anonim daha az karmaşık anlatır mısın ya anlamadım :(((((

5 aralık 23:43

6. Art niyetli arsız sümüğün teki kız. Sevgilinize sarkıntılık yapıyor. Net. Bu arada çok çok diklatli olun derim. Sevgilinizin başını ağrıtırsanız ters teper. Sevgilinize çaktırmadan ya da onu sıkmadan bu kıza siktiri çekmeniz lazım. Çok afedersiniz kelime seçimi için ama çok haysiyetsizmiş kız. Anca bu kelime kurtardı. 

Sevgilinize gelince de hayırdır yani. Aptal değilse gayette anlaması lazım kızın amacını. Direkt kessin yani. Niye uzatıyor?

5 aralık 23:44

7. Ahahahah ay kiz salak mi ya. Sanki sevgilisi siz degilmissiniz gibi oda gelsin yeaaa diyor. Net bir sekilde uzaklasmasi gereken kisi erkek arkadasiniz

5 aralık 23:44

8. Aayy okurken kızı yolasım geldi be o ne öyle. Bariz belli sarktıgı ya da çok salak ne konuşulması gerektiğini bilmiyor pek sanmıyorum ama. 

5 aralık 23:51

9. yok artık ya saçmalığa bak arkadaş olacak kimse kalmamış mı sevgilisi olan bir erkeği seçmiş. bence hiç masum değil bu durum siz dikkatli durun ve sevgilinize o kıza yaklaşmamasnı söyleyin. sevgilinizle ne zamandır berabersiniz aranızdaki bağı vs bilmiyorum ama erkeklere de güven olmaz bir kız gelir aklını çeler sizden çok o kızla vakit geçirmeye başlarsa sıkıntı büyük. açık söylemek gerekirse siz bu kadar rahatsiz olurken sevgilinizin hala onunla görüşmesi saçmalık siz mi değerlisiniz o mu sonuçta bunu düşünmeli

5 aralık 23:51

10. 3. kişi anonim değil, nevra isimli yazar.

nevra hanım'ın bir tanıdığı var. bu tanıdık çocuk, şimdiye kadar 'yenge' diye hitap ettiği; ev arkadaşının sevgilisi olan kızla nişanlanmış.

hiç karışık anlatmamış ki.

5 aralık 23:52