25 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

cennet papagani/ muhabbet kusu/ sultan papagani?

ogrenciyim. onunla hep ilgilenicem sevicem. hem oyunlar oynucam. sizce hangisini almaliyim? :)

1. Aa neden?

20 ocak 22:15

2. Sultan papagani <3 su an benimki elimde annecim canim diye sarki soyluyor asigim kendisine dunyanin en guzel seyi mis kokulu elma yanakli bebeğim benim

20 ocak 22:20

3. sultan papagani kafesleri pahali mi sevgili suslu? ona gore parami ayarlarim ☺

ya olur mu oyle. iyi baktiktan sonra neden gayvan dusmani ilan edilelimki. kafese koyup bakmayanlara ben de tepki veririm. ama ben asla oyle yapmam.

20 ocak 22:23


4. Ben 5. Papagani olan anonim. Linc edilmeden belirteyim annesi olen bir yavruyu sahiplenip elde buyuttum.

Fiyata gelince, ben genisce bir kafesi (boyasiz cunku boyasini yiyor) suluk yemlik ve kumlu tunekle beraber 90 tlye almistim ancak almasam da olurmuş kafeste durdugu yok. Masrafli hayvanlar degil, sadece bir kez mantar kaptığında ilaci pahaliydi o kadar. Yemi vitamini her seyi gayet masrafsiz.

20 ocak 22:27

5. Sultan papağanı ! Bir kediden köpekten farkı yok gören bu nasıl kuş diyor. Demin kucağımdaydı hatta, kafasını yüzüme dayamış kaşıtıyordu bebişkom benim, çok seviyorum.

20 ocak 22:30

6. 4. Anonim kedilere karşı anlamsız bi romantizm ortamı var süslüde zaten kedi dışında diğerleri hayvan değil sanki. En masum en beslenilesi hayvan kedi evet. Kediden korkuyorum yazsanız bile soruda linç yersiniz kedi peygamber ilan edilmiş sözlükte.

20 ocak 22:32

7. hepsi cok guzel susluler ya. Ben once cennet papagani dusundum ama sultan papagani görünce de asik oldum resmen. bakimi zor olursa ya da cok yabani olursa diye muhabbet kusu mu alsam dedim. hepsini istiyorum hepsinii :):)

20 ocak 22:35


8. Sultan papaganlari dunyanin en canayakin en insancil kuslari tereddut etmeyin derim

20 ocak 22:36

9. sultan papağanı diyorum ben de. sahiplenme şansınız varsa çok daha iyi olur. satın almanızı önermem.

20 ocak 22:45

10. Yanak farkıyla sultan papağanı alır aşırı tatlılar.Sevgilim bana hediye etmek istemişti yok demiştim pişmanım biraz. Ama balığım öldü bunalıma girdim resmen kuşuma bir şey olsa depresyona girerdim.

20 ocak 22:47