23 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

cennet papagani/ muhabbet kusu/ sultan papagani?

ogrenciyim. onunla hep ilgilenicem sevicem. hem oyunlar oynucam. sizce hangisini almaliyim? :)

1. Aa neden?

20 ocak 22:15

2. Hangisini edinirsen edin, buraya foto yükle lütfenn. Süslü ve kuş içeren, öpmeli, tüylü ve gıdılı fotoğraflara kayıtsız kalamıyorum ♡ ( evde kuş besleyemeyen bir süslü)

20 ocak 22:16

3. neden mi? satın aldığınız için... satın almak yazmamışsınız, almak yazmışsınız ama buradan ücret karşılığı satın almak gibi görünüyor... umarım öyle değildir

20 ocak 22:21


4. sultan papagani kafesleri pahali mi sevgili suslu? ona gore parami ayarlarim ☺

ya olur mu oyle. iyi baktiktan sonra neden gayvan dusmani ilan edilelimki. kafese koyup bakmayanlara ben de tepki veririm. ama ben asla oyle yapmam.

20 ocak 22:23

5. Sultan papağanı ! Bir kediden köpekten farkı yok gören bu nasıl kuş diyor. Demin kucağımdaydı hatta, kafasını yüzüme dayamış kaşıtıyordu bebişkom benim, çok seviyorum.

20 ocak 22:30

6. 4. Anonim kedilere karşı anlamsız bi romantizm ortamı var süslüde zaten kedi dışında diğerleri hayvan değil sanki. En masum en beslenilesi hayvan kedi evet. Kediden korkuyorum yazsanız bile soruda linç yersiniz kedi peygamber ilan edilmiş sözlükte.

20 ocak 22:32

7. hepsi cok guzel susluler ya. Ben once cennet papagani dusundum ama sultan papagani görünce de asik oldum resmen. bakimi zor olursa ya da cok yabani olursa diye muhabbet kusu mu alsam dedim. hepsini istiyorum hepsinii :):)

20 ocak 22:35


8. sultan papağanı diyorum ben de. sahiplenme şansınız varsa çok daha iyi olur. satın almanızı önermem.

20 ocak 22:45

9. Yanak farkıyla sultan papağanı alır aşırı tatlılar.Sevgilim bana hediye etmek istemişti yok demiştim pişmanım biraz. Ama balığım öldü bunalıma girdim resmen kuşuma bir şey olsa depresyona girerdim.

20 ocak 22:47

10. ayrıca sözlükte kedilere karşı anlamsız bir romantizm olduğuna katılmıyorum. kedi sahibi süslü çok fazla sadece o yüzden böyle.

20 ocak 22:47