36 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

cidden buyuk memeli olmak o kadar kotu mu?

merhaba eskiden buyuk memeli olmayi seviyordum(gizlinot: 32dd-30e). buyuk meme basligindan beri kendimi cok kotu hissediyorum herkes ne kadar kotu birsey oldugundan falan bahsetmiş cok sikintili vs. ben begenilen bir ozellik saniyordum, inek gibi miyim yani? buyuk memeli olup halinden memnun olan yok mu? o basligi okudugumdan beri ben niye dekolte vs giydim ki madem guzel bulunan bise degilmis dedim. bilemiyorum susluler teselli eden yok mu?

1. Niye kotu olsun ya buyuk memeli olmanin o kadar cok ekmegini yedim ki yani onlar benim bebeklerim <3 

13 mayıs 22:02

2. Küçük meme rahat olabilir, kıyafet bulmak kolay olabilir. Ama büyük memenin duruşu başkadır arkadaş. İsteyen teshirci desin, inek desin ben seviyorum memelerimi. Bir çok insandan olumlu yorum aldım, olumsuz olan da cesaret edip söyleyememiştir zaten.

Ona bakarsan küçük memeye de tahta diyorlar? Bir kadını en çok eleştiren yine bir kadındır. Sen memnunsan gerisinin önemi yok.

13 mayıs 22:14

3. Bana biraz alaturka geliyor ama herkesin zevki kendine siz niye kötü hissedesiniz ki seviyorsanız? 

13 mayıs 22:48


4. Aa o nasil sey yahu? Size sikinti yaratmiyorsa baskasinin dedigine bakmayin benimkiler boyun bel agrisi yapiyor o acidan dertliyim ama severim keratalari. inek diyenlerinki kiskanclik olmus. 

13 mayıs 23:11

5. ahahahsfhf ya sen boşversene başkalarını. ben de çok ekmeğini yedim ve beğenmeyen erkekle de karşılaşmadım, bayılıyorum canım memişlerim <3

13 mayıs 23:29

6. tabiki de kötü bir şey değil süslücüm <3

13 mayıs 23:30

7. İnek çirkin bi yakıştırma kesinlikle. Ama ben kıskançlık diyenleri de anlamıyorum. Belki büyük memeli biri yazıyor o yorumu ya da gerçekten benim gibi tercihini orta boydan yana kullananlar var ? Regl döneminde şişkinlik olduğunda tam istediğim şekilde oluyorlar. Ne küçük ne büyük. Böyle çok seviyorum. Kendimi büyük memeli hayal edemiyorum. Bazen böyleyken bile giydiğim şeylerin altında füze gibi durduğunu fark ediyorum ( bu dik oluşundan sanırım ve bedenim yapı olarak ufak biraz). Alaturka görünüm kattığını da düşünüyorum aynı zamanda. Böyle fikirleri söyleyebilmek için güzelliğin, zevklerin göreceli olduğunun kabul edilmesi gerekiyor artık. Şimdi biri gelip bunun altına ben de büyük seviyorum alaturka bulmuyorum dese saygı duyarım. Onun fikri der geçerim. Tek tip fikir ve meme büyüklüğünün olduğunu düşünmek korkunç ggfjkg

13 mayıs 23:31


8. bi iki kişi çıkıp büyük memeler rörörö dedi diye neden sevdiğiniz şekilde giyinmekten vazgeçtiniz ben onu anlamadım.

meme dediğiniz şey yer çekimine yenik düştüğü için bi yerden sonra büyük küçük demeden sarkarak sırt ve bel ağrısına neden olan bi bölge sonuçta. yani aslında büyüklüğüyle bi alakası yok bence, ilerde sağlık açısından sıkıntı yaratabiliyor hele bir de çocuk/doğum/emzirme olaylarına giriyorsanız.

13 mayıs 23:36

9. Neresi kötü büyük memeli olmanın hayatımda ilk kez böyle bir şey duydum. Büyük memeliyim. Büyük memeye bakmayan, hoşuna gitmeyen bi erkekle karşılaşmadım. Çok artısı oldu valla bana. Büyük memeli biri ile küçük memeli biri aynı kıyafeti giydiğinde bile duruşu farklı oluyor. Şahsen göğüslerim sayesinde dekoltesi olmayan gayet sade giysilerle bile seksi olmayı başarabiliyorum. memintolarım sağolsun <3

14 mayıs 00:58

10. büyük meme güzeldir değildir bilmem ama ben de çok ekmeğini yiyenlerdenim :) beğenmeyen erkeği de anlarım ama daha beğenmeyene denk gelmedim. her ilişkimde en beğenilen yerim memelerim oldu.

14 mayıs 01:01