4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

cinemaximum bilet kampanyaları?

merhaba, indirimleri duyurma kampanyasında cinemaximum bilet kampanyalarını gördüm. bu haftasonu 5 kişi sinemaya gitmeyi düşünüyoruz. migrostaki kampanyada 5 bilet almamız için en az kaç tl alışveriş yapmam lazım onu anlayamadım. migrosun money club sitesinde min. 10 tl alışverişe 2 bilet, min. 20 tl alışverişe 4 bilet alınabilir yazıyor ama 2017 sonuna kadar geçerli diyor, şimdi değişmiş olabilir mi? ek olarak opet kampanyasında bilet sınırı var mı?, hiç alışveriş yapmadan gidip direk 5 bilet alabilir miyim? internette bulamadım bu bilgileri, yakın zamanda yararlanmış olanlar bilgilendirirse çok sevinirim :)

1. Şuraya da bakabilirsiniz :)  https://m.firsatbufirsat.com/firsat/tum-cinemaximumlarda-indirimli-sinema-biletleri 

12 ocak 09:43

2. merhaba anonim. ankarada yaşıyorum, verdiğin linkte 14,5 tl oluyor sinema bileti o yüzden pek kazanç sağlamıyor benim için. İlgin için teşekkür ederim :)

12 ocak 10:04

3. Hd iskender miydi baydöner miydi yemek ve icecek alana sinema bileti 10 liraydi. Kisi basi hem yemegi hem sinemayi daha ucuza kapatabilirsiniz belki bu sekilde :) ise yarar umarim.

12 ocak 11:39

4. Mısır başlığında çok pahalı diyorlardı ya konu dısı ama mars cinema club kartı cıkarırsanız mısır içecek ve alasko frigo 3 ü 10 liraya alınabiliyor yani baya uygun. Tek mısır 15 lira nerdeyse o yüzden iyi sayılır.

12 ocak 12:18