4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

cinsel ilişki sırasında acı duyuyorum detayları anlatıcam aşağıda?

kızlar merhaba. cinsel hayatım yeni başladı totalde 7 defa birliktelik yaşadım ama ilişki sırasında acı duyuyorum.(ama bu 7 birliktelik 3 gün içerisinde) ıslanmama gibi bir problemim yok yatağı ıslatacak kadar ıslanıyorum. kendimi de kasmıyorum. sadece üste çıkıp tam olarak ayarladığımda acı duymuyorum ama zevk asla yok. ve vajina girişim çok acıyor penisi alırken zorlanıyorum. ayrıca git gel sırasında penis rahim duvarıma vurdukça canım yanıyor. sevgilimin penisi 16 17 cm falan ve ince değil. ama bu bence öyle aman aman bir büyüklük değil. normal yani. o benim vajinamın dar olduğunu ve tamamiyle hissettiğini söylüyor. acaba sorun bundan mı kaynaklı yoksa yeni başladığım için mi bilemiyorum. zamanla düzelir de zevk almaya başlar mıyım.

1. evet zamanla düzelir, daha çok yeni. ben mesela yeni iken ayakta asla yapamıyordum

12 mart 20:23

2. Bencede normal daha yenisiniz, bendede ilk zamanlar yanma,aci gibi hisler oluyordu

12 mart 20:50

3. 2 ayın sonunda hala devam ediyorsa disparoni olma ihtimaliniz olabilir, o zaman yardım alabileceginiz yerleri araştırırsınız devam ediyorsa ama bence 2 ay kendinize şans verin. Başlangıçta olabiliyor bazı kişilerde ağrı ya da zorlanmalar vücut alışana kadar

12 mart 21:10


4. Kayganlaştırıcı kullanmayı deneyebilirsin bence. İlişki başında ıslanma sorunun olmasa da sonradan kuruyorsundur belki.

14 mart 06:55