20 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

dış görünüşe önem veriyor musunuz?

ben maalesef önem veriyorum.karşıma istediğim gibi biri hiç çıkmadı bu zamana kadar.yani şöyle yakışıklı olsun böyle yakışıklı olsun değil istediğim.genelde tanışmak isteyen kişiler de dış görünüş açısından ilgimi çekmeyen kişiler.bu yüzden kendimi çok çirkin hissetmeye başladım.beğendiğim birini görsem bile bu bana bakmaz diyorum.dış görünüşe hiç önem vermeyen var mı? önem vermemek için neler yapılabilir?

1. Veriyorsun tabi ki ama tanıdıktan sonra da dış görünüşün bir önemi olmadığını görüyorsun. 

Dışı seni içi beni yakar misali. kelek karpuz gibi :d

13 eylül 22:51

2. Hiç önem vermeyen insan olduğunu sanmıyorum. Ama yakışıklılik da aramıyorum. Düz insan görünüşune tamamim. Özel olarak sevdiğim tıp de model yakışıkliligi değil de tuhaflık. Harun Tekin cok çekici gelir misal.

13 eylül 22:52

3. Önem vermiyorum diyen yalan söylüyordur bence

13 eylül 22:56


4. valla gariplik bende mi bilmiyorum ama insanlara çok böyle yakışıklı gelen bana yakışıklı gelmiyor mesela. çok yakışıklı olunca kendimi iyi hissetmiyorum. olmasın.

13 eylül 22:56

5. Her insan gibi önem veriyorum ama öyle çok yakışıklı olmalı demiyorum tabi ki. Ya da birisiyle hiç çok yakışıklı diye konuşmaya başlamadım mesela. Biraz akışına bırakıp tanımak lazım insanları. Burada önemli olan kafa yapının uyabileceği, (kişilik olarak) hoşlanma ihtimalinin olabileceği kişileri sırf “ay tipim değil” diye elememek. Biraz şans verin, tanıyın ve hani kafanızda “ben bu adamla sevgili olur muyum” diye sormayın sürekli.

Sarışın hastası biri olarak kara kaşlı kara gözlü bir beye düştüm geçen sene. ilk dönemlerde aklımdan hiç geçmedi sevgili falan olur muyuz diye, arkadaş olarak başladık konuşmaya. Sonra olan oluyor zaten. İnsan sevdiği insanın gözüne güzel gelmesini ister ama sevdikten sonra zaten baktıkça güzelleşiyor o kişi.

Ben de o kadar güzel değilim mesela. Ki başlarda ben kendisini reddettiğimde “ben sana niye düştüm ki bu kadar” demişti ajsjsjsjjs odun çünkü kendisi. 1 yıldır beraberiz ve şimdi adam bana hayatında gördüğü en güzel şeymişim gibi bakıyor. Ki ben de ona aynı şekilde. Geçen sene bana bunu anlatsalar bi tarafımla gülerdim herhalde.

Velhasılı kelam hiç belli olmuyor o işler, çok düşünmeyin salın demeye geldim :d

13 eylül 23:16

6. Ben de sizin gibiyim. Bence tipim normal. Ne çok güzelim ne de çirkinim. Ama birkaç yıldır bana yazan tipler hep çok bakımsız ve kültürsüz erkekler. Kendim çok kültürlü değilim. Ama cidden tek hayatı futbol ve hanzoluk olanlarla birlikte olmak istemiyorum.

 Bir de Bu sizin çirkin olduğunuzu göstermez ki. Dış görünüşe önem verin. Ama mükemmeli aramayın. İllaki biraz hoşunuza giden insanlar vardır birebir hayalinizdeki tipe uymayan. Maalesef her şey tip değil yani. İnşallah demek istediğimi anlamışsınızdır. 

14 eylül 02:22

7. cevaplayan herkese çok çok teşekkür ederim süslüler. 7.anonim cidden duygularıma tercüman olmuşsunuz teşekkür ederim.

14 eylül 14:23


8. her şeyden çok önem veriyorum maalesef dış görünüşe ve bu yüzden uzun süredir yalnızım

14 eylül 18:00

9. Ben gayette önem veriyorum rahat rahatta dile getiriyorum ama burada kopukluk olan bir konu var. Birisi benimle tanışmak istediğini söylese ve beğenmediysem onunla görüşmem. ama arkadaş ortamında, iş ortamında vs zaman geçirip tanıdığım bir insansa normalde beğenmeyeceğim birini karakterinden etkilenip baya baya da sevebiliyorum.

14 eylül 21:46

10. Eskiden hiç ama hiç önemsemezdim ruhlar dünyasında yaşıyor gibi davranırdım. Ama cidden dış görünüşü azıcık bile önemsesem sevmeyeceğim bir kişi beni çok üzdü. Artık önemsiyorum çünkü çirkin-yakışıklı farketmez her insan saçma sapan biri çıkabiliyor. Bari yakışıklı olsun da namım yürüsün diyorum artık djdsjsksjl benim gibi büyük darbe yiyen herkes böyle sığlaşmıştır bence

14 eylül 21:54