25 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

daha önce hamilelik geçirmiş süslüler, kan tahliliyle hamile olduğunuzu ne zaman öğrendiniz?

bebek sahibi olmak istiyoruz, adetim daha önce hiç 2-3 gün gecikmemişti, şimdi ise gecikti ve regl öncesi belirtiler ilk kez bu ay yok. (bir hafta öncesinden karnım ve belim ağrırdı, göğüslerim aşırı derecede hassaslaşırdı.) kan tahlili yaptırsam mı sizce? yardımcı olursanız sevinirim.

1. mutlaka yaptırın süslücüğüm ama regliniz geciktiyse önce eczaneden alacağınız testlerle bi deneyin. hatta 2-3 test alın garanti olsun. gönlünüzden geçen gibi olsun.

16 mayıs 15:30

2. Önceden gösteren testler de var bir de onlardan alın isterseniz? Çıkmazsa testlerde daha sonra kan tahlili verirsiniz. 

Benim adetim geciktiği gibi test yapmıştım çıkmıştı hemen de doktora gidip kan tahlili yaptırmıştım. 

Gönlünüze göre olur umarım :)

16 mayıs 15:32

3. Öncelikle çok teşekkür ediyorum, Sabah ilk tuvaletten alınan örnekle değil de gün içinde herhangi bir saatte uygulayabileceğim, hassas ve güvenilir bir test öneriniz var mı?

16 mayıs 15:34


4. bence birden fazla markanin testini alip yapin suslu. en saglam oyle olur.

16 mayıs 15:39

5. Süslüm adetin geçtiyse 5 liralık testte bile çıkar, çişinizi bir kaç saat tutup yapın. Umarım poztiftir sonuç. Eski bir poas addict bildirdi :)

16 mayıs 15:45

6. süslücüm öncelikle inşallah hamilesinizdir :) şuan ben de hamileyim. ben regl semptomlarının birebir aynısını yaşamıştım kasık ağrısı vs olsun. ama 4 gün gecikmiştim.

4. gün önce idrar testi yaptım, pozitifi gördüm. sonra da gidip kan verdim ve hamileliğim kesinleşti.

ama bildiğim kadarıyla kan tahlili ile regl gecikmeden önce bile öğrenebiliyorsunuz. yani şimdi gidip yaptırsanız hamileyseniz rahat rahat çıkar.

umarım gönlünüze göre olur sonuç.

16 mayıs 15:46

7. ben 7. anonim süslü. ben predictor early ile yapmıştım. en kesin bu marka diye biliyorum ama tabi ki uzman değilim :)

16 mayıs 15:47


8. yaaa ben 1. anonim, test yaptıktan sonra bize de haber verin çok heyecan yaptım, çünkü hamile olduğunuzu düşünüyorum.

16 mayıs 15:51

9. Hepinize güzel dilekleriniz ve önerileriniz için çok çok teşekkür ediyorum:) İnşallah hamileyimdir, öğrenince buraya da yazacağım. Bugün test yapmayı düşünüyorum, yarın da adet olmazsam idrar testi negatif gösterse bile kan tahlili yaptıracağım. Hepinizi çok öpüyorum, çok sağolun:)

16 mayıs 16:18

10. Burda o kadar alışmışız ki yok kondomsuz ilişkiye girdim içime boşalmadı ama şöyle oldu ella alıyım mı?, yok sürtünüyoduk birden boşaldı bende külot vardı ama napiyim?, yok oral yaparken ağzıma boşaldı kusiyim mi? gibi saçma sapan ve yersiz sorulardan sonra bu sorunuzu görünce çok sevindim resmen gözlerimden kalp fışkırdı.. Hakkınızda hayırlısı süslüm, bizleri haberdar et :)

16 mayıs 17:12