19 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

danlanın ameliyatı ve kilosu hakkında bir şeyler ?

kızlar 90 kilo falanmış ameliyattan önce, şuan son fotoğraflarında aşırı zayıflamış ama anlayamadığım bir şey var. benim bu ameliyatı olup 30-40 kilo veren tüm tanıdıklarımda sarkıklık oldu, bu kızın da göbeği baya bir vardı ama son fotoğraflarda dümdüz, hiç sarkıklık da yok. spor da yapmadı, nasıl sarkmadan bu kadar fit oldu? işin mi yok diyebilirsiniz ama gerçekten çok merak ettim.

1. Shop var baya cunku fotolarda

8 kasım 19:58

2. yalan süslüm hayatı yalan

8 kasım 20:01

3. Fotoğraflarda göbek geliği, alt karnı gözükmüyor. Sarkmalar genelde o kısımda olur.

8 kasım 20:01


4. 3. anonim +1 ayrıca shop +1

8 kasım 20:07

5. Sanmıyorum ki danla o fotoğrafları olduğu gibi atsın instagrama 

8 kasım 20:50

6. Ben bu kıza üzülüyorum ya 2 ayda 30 kiloya yakın verdiyse bütün vücudu sarkmıstır gogusleri sonmustur. Hic spor yaptıgını da gostermedi kesin vucudu bıngıl bıngıl oldu. Ama kendini of kilo verdim taş oldum diye yedirmeye calısıyo. hic kilo vermesek bilmicez nasıl bi degisim oluyo diye. Sanki 15 yıllık sporcu vucuduna sahip oluyoruz bi anda. Yazık valla yazık. Ki bizim verdigimiz kilo zamana yayılarak verilen kilo o bile sarkmaya yok acıyo bu kızı düsünüemiyorum

8 kasım 20:59

7. sarkan derilerini aldırmıştır ameliyatla. Saklamakla uğraşılmaz o kadar deriyi. 

8 kasım 21:35


8. zaten yapı olarak kastan çok yağ var vücudunda. yani xs bile olsa yüzü, kolları hep böyle bıngıl bıngıl. başka tabir bulamadım :D midesini aldırınca sarkma kesin olmuştur. şuan bile yüzü, kolları kilolu duruyor. çünkü anotomisi öyle. oynamış fotoğrafla. spor herkes için şart değil bence ama damla için şart. çünkü sıkılaşması lazım. onu da yapmıyor. emeksiz de olmuyor bazı şeyler. o nedenle resme inanmayın.

8 kasım 21:51

9. ya kendi yakınlarımdan biliyorum 35 kilo verdi arkadaşım ve kolları sadece sarkıklıktı, shop vardır tabi ama garip geldi ya. sarkıklıkları aldırınca da tamamen normal bi görüntü olmuyormuş şekil bozukluğu oluyormuş biraz o yüzden bilemedim.

8 kasım 22:06

10. ya bacılar sarkıklarıda aldırsa biraz etraftan uzaklaşması gerekmez mi hani dikişler iyileşecek falan hiç mi nowzaradan izlemiyorsunuz c’mon ggshs shoptur o

9 kasım 00:30