11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

devam etmeyen birden kesilen iletişim?

merhaba arkadaşlar şimdi benim sorum tek bir kişi veya tek bir olay ile ilgili değil. genel bu genel :d son 6-7 aydır bir takım erkek bireylerle tanışıyorum ve karşılıklı beğeni ifadeleri, telefon alışverişi vs oluyor. buluşulunuyor, görüşülüyor ama sonra çat diye kesiliyor. evet bildiğiniz çat diye yok oluyorlar. kimisine ben yazdım, kimisine onlar yazdı. kimisini ben çok beğendim, kimisini hiç fark etmemişken onlar yaklaştı. olayların gelişimi tek düze değil yani. ne ararsan var swh. bunu sadece ben mi yaşıyorum onu merak ettim :( ya da bu konu hakkında bana tavsiyeniz var mıdır?

1. Gel sarilip aglayalim ashsjsk Ay dusundukce sinirim bozuluyor bana da cok oldu. Aynen dedigin gibi tekduze bir durum yok. Kimi kendi geldi kimine ilk adimi ben attim. Bazilari bulusana kadar gece gunduz iletisimde olup sonra birden kesti, bazilari ile gorusmeye devam ederken birden kestiler, bazilari da yilda 1-2 yine hortlayip hic birsey olmamis gibi yaziyor sonra yine yokoluyor. Baslarda cok kafaya taktim kesin ben bir sey yapiyorum diye ama yok yani akisina biraktim. Aramayacagina emin oldugun bir kac tanesine agzina geleni soyle engeli bas en azindan bir nebze icin sogur.

11 ocak 09:40

2. Tinderdan internetten vs falan tanisiyorsan o insanlar senle beraber 5-6 kisiyle daha konusuyor, seninle olan iletisimden beklenen ivme alinmayinca da ilgileri baskalarina kayiyor. 

11 ocak 09:43

3. yüce allahım bir bir kahretsin bu erkekleri yeter artık ya

11 ocak 09:49

4. ANONİM 2 hayır tinder veya benzeri arkadaşlık sitelerinde profilim bile yok hatta girmedim bile oralara. sosyal medya da kullanmıyorum. bu bahsettiğim beyler beni canlı kanlı görüp yaklaşan veya karşılık veren beyler. ben de buna şaşırıyorum zaten. mesela beğendiğim bir tanesi iki ay boyunca öküzün trene baktığı gibi baktı. sürekli beni kesiyordu gittim tanıştım sıkıldım çünkü bu durumdan. sonra o da yazdı bayağı sonra hop yok.

yine bana bakmaz diyip hiç yanaşmadığım bir bey de bana instagramdan mesaj atıp bayağı bana iltifatlar vs bilmem ne derken hop o da yok.

çok sert ve soğuk biri de değilim. laçka bir kadında değilim ama anlamadım yani.

11 ocak 09:59


5. bence sizin yanlış yaptığınız bir şey yok, bu erkeklerin genel sorunu. gerçekten kimse kusura bakmasın ama çağımızda sosyal medya erkeklere iyi gelmedi, mayası bozuldu hepsinin. aptal yaratıklar ya. ne istediklerini belli etmiyorlar, kayboluyorlar, bazen de tam tersi çok ısrarcılar. ne istiyorsunuz erkekler ya bizden ne istiyorsunuz ? siz yine de yolunuza bakın süslücüm. arayan bulamazmış. hiç beklenmedik bir anda umarım ne yapacağını açık olarak belli eden düzgün bir beyefendi ile yollarınızın kesişmesi dileği ile.

11 ocak 10:14

6. ANONİM5 TEŞEKKÜR EDERİM. sosyal medyanın erkeklere iyi gelmediğine katılıyorum. sanallaştılar ve gerçek şeylerden korkuyorlar diye düşünüyorum.

11 ocak 10:24

7. sosyal medya kullanmayıp instagramdan mesajlaşabilmenize takıldım ben ama neyse.

arkadaşların da dediği gibi. sosyal medya yüzünden böyleler. en ufak bir şeyde ilgileri sizden uzaklaşıyor ve denizde balık çok kafasına giriyorlar. bütün kadınlar ellerinin altında gibi hissediyorlar.

11 ocak 11:10

8. Benim hiç sosyal medya kullanmayan eski sevgilim de bana aynısını yaptı. Bence biraz şans. Bekle süslücüm elbette düzgün adamlar da var.

11 ocak 11:20

9. muhteşem bir şey bence ya. sırf inat uğruna ya da sevişirim diye zamanınızı çalsalar kalbinizi kırsalar daha kötü. (sevişmek ya da tek gecelik ilişki kötü manasında demiyorum, hani sizin isteğiniz uzun süreli bir ilişki falansa diye diyorum.)

11 ocak 16:26

10. Son anonim gerçekten çok haklısın.

11 ocak 18:19