3 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

dijital fotoğraf makinesi konusunda yardım?

merhaba arkadaşlar. yakın zamanda seyahate çıkacağım ve iphone'um eskisi kadar güzel fotoğraf çekemiyor. kapalı mekanlarda ışığı dağıtıyor. ben de dijital fotoğraf makinesi almaya karar verdim hem taşıması hem kullanması kolay olduğundan ama bu konuda ne yazık ki çok bilgili değilim. bana önerebileceğiniz, herhangi fiyat skalasında, makineler var mı? şimdiden teşekkürler.

1. aynasız makinalara bakabilirsiniz hem inanılmaz hafif hem de baya iyi fotoğraf kalitesi sağlıyor. seyahatteyken ben kendi fotoğraf makinamı taşırken çok zorlanıyorum o yüzden olabildiğince hafif ve profesyonele yakın makinaları tavsiye ederim. benim gönlüm her zaman nikondan yanaysa da bu aynasız makinaların öncülerinden biri olan sony de çok güzel makinalar çıkardı fiyat skalanızı bilmediğim için şunu alın diyemem ama sony'e bakabilirsiniz.

12 ocak 21:19

2. Merhaba, fujifilm makinelerin govdeleri cok hafif. X-t1 x-t10 hepsi guzel makineler oneririm. Istanbul'da yasiyorsaniz kadikoy ya da karakoy subesine giderseniz yardimci olurlar, fikir almis olursunuz en azindan. 2 kere makine aldim ikisini de almadan once workshoplarina ucretsiz katilip deneme sansim oldu. zamaniniz varsa Workshoplarina katilmanizi oneririm makineler ve fotograf cekimleriyle ilgili detayli bilgi veriyorlar

12 ocak 21:40

3. çok teşekkür ederim. yarın hem aynasız makine bakmaya hem de fujifilm modellerine bakma şansım olacak. çok sağolun gerçekten.

12 ocak 23:42