66 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

dikkat ağır gerizekalılık içerir ama acil tavsiyeye ihtiyacım var?

merhaba benim süslü kadınlarım, o kadar büyük bir aptallık yaptım ki lütfen bir akıl verin bu salak kardeşinize. konuya geleyim. bir süredir bir erkişisiyle takılıyoruz baktım bu rahat, ilişki yaşanmaz kendimi üzmeye değmez ama nasıl seksi anlatamam sadece gülüşü bile eritiyor beni ben de öyle hassas biri değilim. hal böyle olunca dedim ki başlarım duyguna hemen kendine gel ve amacına odaklan kfjkgfkjg. buna bir takım sinyaller verdim çeşitli fotoğraflar falan derken o konu hakkında konuşmaya başladık yalnız şöyle benim içimde te ergenliğimden gelen bir azgınlık var trol değilim yeminle akrep burcuyum da:) var olmasına var ama icraat yok hep utangaç beylerle ilişkilerim oldu öncesinde en fazla öpüştük onlarla da. şimdi bu beyimiz benden 5 yaş kadar büyük ve kendisi bir hayli tecrübeli imiş bu konuda bu arada onla da öpüştük ben o potansiyeli gördüm süslüler boş laf değil yani o nasıl profesyonel bir dil kullanımıdır fjgfjhg neyse bu bana sordu daha önce oldu mu diye ben de altta kalır mıyım benim neyim eksik diye atlayıp kendimden emin bi şekilde tabi ya ne sandın ben hep one night stand takılıyorum zaten dedim bu bi bozuldu ilkin olacağımı düşünüyordum aslında ama ilkini benim gibi bir adamla yaşamanı da istemezdim iyi oldu bir yandan dedi. tabi ben hemen ne halt yicem şimdi moduna girdim hala da çıkamadım. cuma günü seviişeceğiz söylemesi ayıp jdfjdh benim teorik bilgi hat safhada ama pratik yok bildiğiniz gibi shjhfjte ben ne yapıyım şimdi asla çaktırmaman lazım hymen olayı da var bir de ben dediğim gibi meraktan ergenlikte falan çok parmaktır başka materyallerdir baya bir kurcaladım ama hiç kan gelmedi hymen kaldıysa da helal olsun ama tabi benim minnoş parmaklarımın yapamadığını yapabilir de kan gelmesini hiç istemiyorum kan geldi diyelim bunu nasıl saklayabilirmdjhsjhfjd ve de nasıl tecrübeliymişim gibi davranabilirim bir yolu yordamı var mıdır ya da ne yapıp ne yapmamalıyım amatörlüğü mü saklamak için ayyy çok uzattım süslüleer yardımm lütfen yardımm elimden kaçıramam ve anlarsa çok utanırım onun gözündeki saf küçük masum kız imajımı çok zor yıktım bu hale getirdim çok emek verdim çok biliyorum malım aptalım ama yaptım bi kere işte olan oldu durumu kurtarmaya bakalım tavsiyelerinizi bekliyorum öpüüyorum sevgilerr mor kalp .

1. bir de benim buna daha önce oldu dememin sebebi bu beyin aşırı rahat olması ve eğer ilkim olacağını öğrenirse istememesinden korktuğum içindi çok zekiyim değil mi dgkdgjkd

13 mart 15:53

2. Buna benzer korkuyu ben de yaşadım fakat şöyle kurtuldum. E seviştim dememiş miydin dedi. Ben de dedim sevişmekten anladığım öpüşmek elleşmek yalaşmak falan dedim. Yani ilişkiye girmedim daha önce bakireyim tabi buna bakirelik denirse dedim. Bence bir kadının ilk ilişkisi öyle saklanarak yaşanabilecek bir şey değil. Karşı tarafın özeni, sabrı ve hoşgörüsü de gerekiyor aynı zamanda. Ben de aynen senin gibi bir kızdım. Ama ilk ilişki inan öyle kolay olmuyor. Mesela benim ki 2. Gün bozuldu. Ve o kanı saklamak mümkün değil. Ben bunu asla kendi kendime yapamazdım ama eğer çok yürekliysen kendi kendini boz.   Bir erkeğin desteği ve sıcaklığı ilk ilişkide harika bir şey yol yakınken söyle derim. Ama yok ben illa cool olucam diyosan da kanı saklamanın yolu yok kendi kendine halletmen lazım.

13 mart 15:58

3. Süslü, bence adama mutlaka söylemelisin, ilkini ilk olduğundan haberi olmayan bir adamla yapmak bence uzun vadede seni cinsellikten uzaklaşmaya götürecek sonuçlar doğurabilir, nitekim ilkin daha özenli ve farklı yaşanması gerekiyor. Kişiden ziyade yapılış şeklinden, daha doğrusu karşı tarafın sana davranış şeklinden bahsediyorum. Bu hem sana haksızlık, hem de yalan söylenen, belki bilmediği için o şekilde yaklaşmayacak, canını acıtacak, bunun için de üzülebilecek adama haksızlık. Kendisi gerçeği duyup vazgeçerse bunda da iyi bir şey vardır, sonuçta hayatına girecek tek seksi adam o olmayacak :d

13 mart 15:59


4. sorunun kalanıyla ilgili değil ama kanla ilgili kendimden örnek verebilirim.

sevgilimle ilk seviştiğimizde bakire olmamama(mamama...) rağmen az bir kan gelmişti. kendisi geçmişimi bilmesine rağmen kocaman gözlerle "bu ilk miydi yoksa? 0_0" demişti. kendisine saçmalamamasını, bazen az bir miktar kanın farklı birçok sebeple gelebileceğini anlatmıştım. siz de aynısını yapabilirsiniz.

başka bir nokta: ben ilk sevişmemde deneyimli biri ile birlikte olmamı hep büyük bir şans gördüm. çünkü süreçte sürekli beni rahatlatmaya ve deneyimin benim için iyi geçmesine özen gösterdi. kendimizi ne kadar "rahat" görsek de ilk sevişmede kasılıp kalma, can yanması nedeniyle tam penetrasyona izin verememe gibi şeyler yaşanabiliyor. haddim olmayarak, karşıdaki kişiye samimiyetle daha önce sevişmediğinizi söylemenizi öneririm. öteki türlü sizin keyif almama olasılığınız yüksek.

13 mart 16:05

5. parmaginizla bozun. zaten daha once birseyler sokmussunuz. hala kan gelmiyorsa bosverin. arada oluyor oyle dersiniz. bakiresiniz diye size kizacak degil ya.

13 mart 16:14

6. süslüler biraz daha açayım kendimi de anlayın nasıl bir manyak olduğumu benim materyallerin arasında iri boyutta bir muz vardı yani ithal muzlar var ya heh işte onlarla defalarca ilişkim oldu fghfgfgh kendi kendime pozisyonlar falan çeşitli şizofrenik hareketler djhfhjd yani anormalim biraz artık muz yiyemeyebilirsiiiniz üzgünüm ama boyutlarını karşılaştıracak olursak yani onda kan gelmedğini düşünün bir de ikincide kan gelen anonimcim defalarca ilişkim olmuş gibi sayılabilir bence djhfjdhfdj en çok korktuğum şey kan da offf sırasını hatırlayamadığım anonimcim one night stand dedim defalarca nasıl diyim öpüştük yalaştık diye ddkgkdj ve diğer süslüler inanın hiç hassas değilim yav sert olsun hatta muzcum bile gayet serrtti bir de asla söyleyemem yalan diye baya bi yağlayıp ballayıp anlattım şöyle severim böyle severim vs vs nghkgnhgk ayyy psikologg ayy inceleyin beni ayyy delireceğim jdjfdfjd ama teşekkür ederim cevaplar için

13 mart 16:15

7. Zarınız esnek olabilir ya da olmayabilir. Bi muayene olsanıza

13 mart 16:21


8. Bence ilkin gerçekten kalpten çok sevdiğin biriyle olmalı

O da seni sevmeli

Bence adam seninle sevgili olmak isteyebilird ama saçma sapan davranmışsın.

KONDOMSUZ ASLA SEVİŞME

İlk olmayı neden ezikçe görüyorsun anlayamıyorum. Bu adamı seviyorsun belli ama o seni istemez diye yalanlara başvurmuşsun. Sen sevilecek ve istenecek birisin. Bunu kendine öğret ve kendini sevmeden böyle bir sevişme tarzına girme. One night stand yapmak karizmatik bir şey değil. 

Ayrıca yaptığın bu şey sonunda ortaya çıkacak kan yüzünden

Yalancı olduğun için senden soğuma ihtimali var. Eğer bakire biriyle olmak istemiyorsa ona bu seçeneği sunmalısın. Kandırarak ilişki yaşamamak lazım.

Not: muhafazakar gibi yazdım ama biseksüel ve grup sex seven bir kadınım. Çoğu insanın yaşamadığı sex tecrübelerini de yaşadım. Hatta üniversitede eskortluk yaptım seksi severim. Gayrt açık fikirliğim bu konu da ama yaptığın şey gerçekten mantıksız

13 mart 16:31

9. Yaptığın şeyler gerçekten sağlıklı değil.

 Vajinana neden muz sokmaman gerektiğinini birinin anlatması gerek galiba

Muzun üzerinde tarım ilacı, böcek yumurtası olabilir bakteri vs olabilir. 

Yıkadığın elini soksan daha temiz olurdu.

Komik bir şey gibi anlatıyorsun ama komik değil en faZla 17 yaşındasın.

13 mart 16:38

10. 11. anonim ilk olmayı eziklik olarak görmüyorum tanıyorum adamı haliyle ve zaten uzak durdu başta üzerim seni falan, ilkm olacağını öğrenirse başına bela olurum diye düşünmesinden çekindim sevgili olmak gibi bi amacım yok ve en önemlisi ben sadece sevişmek istemiyorum ben bu adamla sevişmek istiyorum aklımdan geçen bir şey de şuydu benimle ilgilenen bir çocuk var yaşıtım biri mesela o sürekli imalarda bulunuyor ev boş falan acaba dedim bunla yapsam da sonra mı onun yanına gitsem ama yok yani bunu ben bile yapamam olay bu adam çok istiyorum ve kaybetmekten korkuyorum.

13 mart 16:40