sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  10 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  doğum günü kutlama problemi?303030?

  süslüler iyi geceler! ben normalde dg kutlayan bir insan değilim arkadaşım çok olmadığı için ama sevgilim olduğundan beri onunla böyle kutlamalı şeyler yapmayı çoook seviyorum ama maalesef o hiç sevmiyor, umursamıyor. geçen doğum günümde (ilk doğum günümdü birlikte kutladığımız) her zaman gittiğimiz yerde akşam yemeği yeriz demişti gittik ama pasta falan kesmedik normal sıradan bir akşam yemeğiydi. hediye olarak da zorla bana bir kitap almıştı.(kitap güzel bir hediye ama bunun dili türkçe olmayıp öğrendiğim dilin c1 seviyesinde bir kitaptı ki benim seviyem o zamanlar a2 falandı) ve hediye paketi bile yapmadan yanımda kitabın üzerine iyi ki doğdun bebeğim yazarak vermişti. sonrasında tabii bundan tartışma çıkardım ve bana böyle saçmasapan türk dizilerindeki gibi yaşamak istiyorsan ben yapamam falan diye çıkıştı.... her neyse sonra onun doğum günü oldu (1 ay sonra) çook güzel bir şekilde kutladım. (hediyesi benim açımdan da fiyasko oldu ama aşırı derecede uğraştım sonuç olarak hediye eline ulaşamadı ama çok güzel ve farklı bir restauranta götürdüm)bu doğum gününü erken kutladık çünkü gerçek günün de uçakla bir yere gitmemiz gerekiyordu onun için de bir pasta alıp uçakta ona küçük bir sürpriz yaptım. neyse sonuç olarak benim doğum günümün fiyasko geçtiğini ve kutlamak istediğimi biliyor bunun esprisini yıl içinde çokça yaptım. şimdi doğum günüm yaklaşıyor ve onun yurtdışından bir arkadaşı ziyarete geliyor. fakat çocuk kapadokya'ya gitmek istiyormuş ve sevgilimi de davet etti(ben gidemeyeceğim) çocuk aslında ya bu hafta gelecekti ya da benim doğum günüm olduğu hafta ben sevgilime bu hafta gelmesini söyledim çünkü doğum günümü birlikte kutlamak istiyorum dedim. çocuk bu hafta gelemeyecek muhtemelen doğum günü haftamda gelecek. sizce sevgilim kapadokya'ya arkadaşıyla gitmeli mi yoksa kalıp doğum günümü kutlamalı mı?

  1. süslü maalesef değil ama yapacak bir şeyim yok şu an. bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz peki?

  7 kasım 2018 23:39

  2. Böyle bir insan olmuştu hayatımda affınıza sığınarak buraya boşalmak istiyorum. Ben böyle şeylere önem vermem yıllar önce bugün doğdun vaaaauv volkanlar patlatıp pastalar hediyeler döşemeliyim kafası saçma geliyor. Tabi ki ufak bişey olsun beni düşündüğünü hissedeyim kendimi önemli hissetmek istiyorum dersiniz ama ufak bir şey alınca da meh :( bu mu? Dersiniz. Ya kasmayın bizi gözünüzü seveyim ya siz yaptınız tamam da karşılık bekleyerek yapmayın. Herkesin kafa yapısı alışkanlıkları farklı. Belki çocukken hiç kutlamadılar o yüzden uyuz bu olaya. Doğum günümü seninle geçirmek istiyorum diyince de beklentinizle insanı boğuyorsunuz. Bu ve bunun gibi şeyler yüzünden doğum gününe 1 ay kala terk ettim kafam rahatladı. Kendinize uygun birini bulun yok ben bunu yonturum diye düşünmeyin. Yeter.

  8 kasım 2018 00:28

  3. Ne s*garalar var ya

  8 kasım 2018 02:01


  4. gitsin

  8 kasım 2018 03:56

  5. Geçmiş doğum gününüz neden fiyasko oldu onu anlamadım. Ama Ben kalmalı diyorum. Doğum günümde sevdiğim adamı yanımda görmek isterim. Arkadasının kapadokya seyahati pek de önemli olmaz benim için. 

  8 kasım 2018 04:03

  6. Cunku hic dogum gunu gibi hissetirmemisti, normal yemek yedigimiz zamanlardan farki yoktu. Hediye konusund da beni onemsemedigini hissettirdi cunku o kitap en az 3-4 sene isime yaramayacak ama benim seviyemde bi kitap alsaydi gayet mutlu olabilirdim.

  8 kasım 2018 05:53

  7. Süslü bırakın gitsin ya. Siz de bu kadar anlam yüklemeyin. Kendiniz çıkın dışarıya, kendinize hediye alın, istediğiniz gibi eğlenin. Kendinizi belki değersiz gibi hissediyorsunuz o böyle yaptıkça ama o gün sürekli bir şeyler beklemek çok yıpratır sizi. Çok pardon ama Kalın kafalı bir öküzse sevgiliniz sizde ona yapmayın bence değmez. zaten sevmiyormuş böyle kutlamaları. 

  8 kasım 2018 08:56

  8. süslüm yazdıklarınızı ''evet haklı, doğru diyor'' diye okudum ve hala haklı olduğunuzu düşünüyorum. ama bugün bu muhabbetti yaptık ve kendisi ''arkadaşlarıma senin doğum günü tarihinden sonraki gün gelmelerini söyledim.'' dedi. çok mutlu oldum. ama tabii her zaman böyle ince bir insan olmadığından söyledikleriniz hala geçerli maalesef. ama yine de çok sevindim, onun için gerçekten radikal bir hareket.

  8 kasım 2018 23:26

  9. Sevindim sizin adınıza. Yine de aksi bi durum olursa üzmeyin kendinizi boşuna.  Şimdiden Doğum gününüz kutlu olsunn :)

  9 kasım 2018 06:45

  10. çok çok teşekkür ederim!! sevgiler :)))

  9 kasım 2018 12:36