5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

doğum günü surprizinde susleme?

erkek arkadaşıma sürpriz doğum günü partisi yapmak istiyorum, arkadaşları zaman mekan her şey tamam tek eksik nasıl susleyecegim? cinsiyetci biri değilim ama sizce yerde güller falan sadece kadına mi yapılır? veya çok mu arabesk olur? baş harf-yaşının rakamı olan meşhur balonlar çok mu pelinsuvari kalır? yalnızca balonlar yeter mi veya? siz neler yapmistiniz mesela? görünce çok mutlu olsun ve şaşırsın istiyorum. fikirlerinizi paylaşırsaniz cok sevinirim.

1. gül değil ya:( hele yerlerde hiç değil. yani vazolarda hoş aranjmanlı çiçekler olabilir tabi neden olmasın. 

4 aralık 23:04

2. Yerlere gül dökme sakın. Bak şurda bir sürü güzel fikir var :) 

https://www.google.com.tr/search?q=birthday+party+decorations+for+men&client=safari&hl=en-tr&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjCouSGm_HXAhVGJJoKHZsDA2QQ_AUIESgB&biw=320&bih=460

4 aralık 23:38

3. Mekan nasıl bir mekan?

Bütçe ne?

Sevgili kaç yaşında?

Özellikle sevdiği bir hobisi ya da geek'i olduğu bir konu var mı?

Favori filmi, rengi, konsol oyunu, dizisi ne?

4 aralık 23:46

4. Mekan fasıl tarzi, 23 yaşında, Org şirketi gibi profesyonel bi şey için bütçe yok malesef kendi alacağım şeylerle susleyecegim :) lol, fm delisi, genel olarak sporu seviyor tenis vs de çok izler. Teşekkür ederim yanitlariniz için :)

5 aralık 00:20


5. Belki sevdiği şeylerle bir dekorasyon fikri doğar diye düşündüm ama fasıl tarzı bir yerde sizin süslemelerinin çok tuhaf kaçar.

Ne duvara ne de mekanın geneline yayılacak bir süsleme yapamazsınız şimdi. En fazla bir çift balon alınır.

Belki orada sadece pasta kesmeli, fasıllı, fotolu bir kutlama yapıp bitirseniz daha iyi olur.

Dekor olarak gül mül kesinlikle düşünmeyin.

Belki esprisi olan, sevdiği şeylere gönderme yapan bir pasta olabilir.

Fotoğraflar için kartondan altın varakı vs gibi duran, elde tutulup poz verilen çerçeve gibi aksesuarlar oluyor. Belki onlar olur. Elde tutularak poz verilen ya da şapka vs gibi olan parti aksesuarları olur ancak. Onlar için de arkadaşlarınız işbirlikçi olacaksa.

6 aralık 15:58