42 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

duygu- cansu                   ?

duygu ve cansu aynı kitabın aynı sayfalarını paylaşıp laf sokmalı şeyler yazmışlar. yani benim düşüncem o. sizce de öyle değil mi süslüler ne düşünüyosunuz ?

1. Oha cidden öyle ben team duygu diyorum cansu oralara duygu sayesinde geldi

13 eylül 22:15

2. Bence olay su: duygu kendi okudugu bi kitapmis gibi xenia adonts in paylasimini hikayesine koymus hic etiketleme fln yapmadan. Cansu da bize xenia yi etiketleyerek aslinda kimin dusuncesi oldugunu gostermek istemis

13 eylül 22:16

3. E madem aralari bozuk ayni seyleri paylasmak neden

13 eylül 22:30


4. aynı şeyleri paylaşmıyorlar. duygu, başka xeniaoverdose diye bir instagram hesabının paylaştığı kitap cümlelerini sanki kendisi kitapta okumuş gibi doğrudan kendi story'sinde paylaşıyor. normalde başka birinin storysini paylaşırken üstte instagram hesabının ismi görünür, duygu görünmesin diye özellikle kırpmış sanırım. referans yok direkt çalmış yani cansu'ya laf sokmak için. cansu da o lafları asıl paylaşan kişiyi etiketleyerek o story'yi paylaşıyor ki duygu'nun hırsızlığı ortaya çıksın ve aynı zamanda laf sokma girişimi hüsranla son bulsun. cansu'yu günahım kadar sevmem ama duygu epey rezil oldu bana göre.

13 eylül 23:40

5. Son anonim fatoşavni misin 🤣

13 eylül 23:43

6. cansu duygu'dan kaç saat önce paylaşmış yalnız. sandığınız gibi rezil etme foyayı ortaya çıkarma olayı yok yani. muhtemelen aralarındaki bi husumetle ilgili gönderme içeriyor, duygu da defile izlerken ss alıp atıverdi orijinal paylaşımın sahibini etiketlemeye fırsat bulamadan.

13 eylül 23:52

7. ben kimseyle yarışmammmm tek rakibim kendim falan filan.

13 eylül 23:57


8. Burası karışacak vaziyet alın

13 eylül 23:57

9. kendilerini jeffree star - manny mua sansalar da bunların atışması gittikçe hande yener demet akalın husumetine dönüyor ha. seviye buralara indi inecek. "ben şöyleyimdir böyleyimdir" başlamış bile.

14 eylül 00:01

10. Haha bana bırak süslücüm o başkanlığı sen :) ya evet cidden 1 snlik iş aslında, neden etiketlememiş ben de anlamadım çok. Ama kendi okuyor gibi görünmeyeceğini de biliyordu yani hadi orijinal sahibi takip etmiyor kimse desek cansu daha önce paylaşmış yani anlaşılacağını biliyordu gayet. Bilemedim.

14 eylül 00:09