19 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

duygu hakkinda yapilan hadsizce video?

arkadaslar, youtube'da gezinirken duygu özaslan için çekilmis olan bu hadsizce video'ya denk geldim; https://www.youtube.com/watch?v=-pwpmnd4lro çok ayip degil mi bu adamin yaptigi? ben duygu olsam çok kirilirdim. resmen çekememezlik var. sizce abartmamis mi?

1. Açılmıyor süslü

10 temmuz 18:26

2. https://youtu.be/z9IcsGsA8nY

Umarım bu açılır süslü :)

10 temmuz 18:35

3. Eğer o da açılmıyorsa YouTube sayfasının adı Twitchlik

10 temmuz 18:37


4. Jahrein in yayınından oluşturulan videoyu kast ediyorsanız adam yayındayken izledim. Yeni evi ile ilgili vlogu izliyorlar önce herkes linç ediyor işte bu kadar parası var şöyle böyle gibisinden konu nerden geliyor hatırlamıyorum ama işte jahrein sonra savunmaya başlıyor duygu yu. nerden biliyorsunuz parası var ama kimseye yardım etmediğini gibisinden. Sonra instagram hikayelerini izliyor hayvanlar için yaptıklarını sonra izleyicileri de zaten geri adım atıyor. Bahsettiğiniz videoyu izlemedim bu arada ben twitch yayınını izledim ama detayları çok net hatırlayamıyorum.

10 temmuz 18:38

5. DUYGUDA GÖRGÜSÜZ MİLLETE MALZEME VERMESİN. DİGER EVLERİNDE HERKES EV TURU İSTEDİ ÇEKMEDİ SIRF KENDİ İÇİNDEKİ EZİKLİK DUYGUSUNU BASTIRMAK İÇİN. TABİİ BU EV DAHA BÜYÜK ONDAN BU EVİN VLOGUNU ÇEKTİ.

10 temmuz 18:40

6. Hadsizce bir video olmamış. Ürün yerleştirmelerden bahsetmiş. Duygu'nun yüzünü yıkaması, kullandığı kremler falan çok da mühim şeyler değil. Adam kötü bir şey söylememiş bu konularda.

10 temmuz 18:52

7. ev için eleştirelirini bir nebze anladım da sabah rutinim için yaptığı o cinsiyetçi yorumlara katlanamadım.duygunun sabah rutinim videosu için "izleyenler hep kızdır" ditor yorumlarda ömer ismini görünce de "niye izledin" diye soruyor.sanane?bir kadın video çekmiş,illa ki kadınlar mı izleyecek onu sadece?ister açar makyaj izler,ister hiçbirini izlemez.seni ne ilgilendiryor?2018 yılında hala bu video kadına bu video erkeğe diye ayrım yapıyor insanlar ya!

10 temmuz 18:58


8. Tıklayıp tık kazandırmak istemiyorum hali hazırda izleyen biri durumu özetleyebilir mi hayrına?

10 temmuz 19:02

9. yalnız görgüsüzlüğünden diyen anonim, şu anki o evi de çok güzel ve pahalı bir evdir, özellikle semtine bakılırsa. bu videoya gelecek olur neden yani diye sormak istiyorum

10 temmuz 19:08

10. Duygu da malzeme vermesin denmesi ve bunun 7 beğeni alması Türkiye özeti gibi. O da minik etek vermeseymiş. O da tahrik etmeseymiş. O da öyle giyinmeseymiş. Niye mağduru suçlamaya bu kadar meraklıyız, bilmiyorum 

10 temmuz 21:20