sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
13 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

duygu sizce viral reklam mı yaptı?

yani buradaki uyanmayı farkedip saatler sonra ürün yerleştirme vardır yazmış? ( simple diye bir marka için) .yoksa dalgınlık mı reklam olunca hep söylüyor mu?

1. Aynısını şimdi cansu dengey de yapmış vlogunda

11 ekim 2018 19:58

2. Ya benim kişisel fikrim su ki, yazmayacaktı. Ve farkedildigini görünce yazdı. Çünkü bazen bazı videolar ve storylerinde bariz viral oluyor. Sadece ispatlalamayacağım için buraya yazamıyorum. Geçen gün rondo mudur smoothie mıdır bir makinaya sürekli odakladi sürekli. Foto da attı hatta.yani burada bizim yakaladiklarimiz dışında öyle çok viral var ki bence. Asla dürüst ve ahlaklı bir şahıs olduğunu düşünmüyorum ve bu anlamda hepsi aynı geliyor.

11 ekim 2018 20:04

3. turkiye'de satilmayan bir marka niye bunlara reklam yaptiriyor, acaba turkiye'ye mi gelecekler diye dusundurdu. cok ucuz ve guzel urunleri var simple'ın, inşallah öyledir.

11 ekim 2018 20:05


4. Ya simple bu kızın normalde de yıllardır severek kullandığı bir marka. Reklam olduğunu yazsa ne yazmasa ne?

11 ekim 2018 20:20

5. Ben öyle düşünmüyorum.

Öncelikle kızın uzun zamandır severek kullandığı marka demişsiniz ama bence reklam amaçlı olarak bir senaryo bu. Önceden kullanmış olsaydı bunu mutlaka belirtildi çünkü showu seven bir kişi.

Ikinecip olarak belirtmesi elbette önemli. Bu iş ahlakı dır. Binlerce insanın yüzüne yalan söyleyebilmek, bunu da hiç yüzü kızarmadan yapabilmek gerçekten ciddi bir karakter erozyonu. Özellikle de ben reklam olunca hep bunu yazıyorum diyen birisi için. Ben diğerlerinden farklıyım diyor ama bu

Radan bic öyle görünmüyor. Bu sebeple sormak istedim bu da mı yalan diyerek.

11 ekim 2018 23:59

6. Kız videolarını kendi yüklemiyor ki. Ajansla çalışıyor ve video editlerini onlar yapıp yüklüyorlar. Yapanlar da hata yapıp sonradan düzeltmiş olabilirler, normal bir şey. Ben bu duygu’yu en ufak şeyden bile eleştirmeyi gerçekten anlayamıyorum.

12 ekim 2018 00:06

7. Ne demek belirtirdi ya. Zaten belirtmiş ve daha önce zirilyon videosunda da bahsetti 2 yıldır falan, makyaj temizleme mendillerine bayıldığını.

Kişilik erozyonu falan ne meraklısınız abartmaya :)

12 ekim 2018 00:59

8. bunu videoda ben de fark ettim baktım aynı markadan devam ediyor atladım oralarını. çoğu kişi bu youtuberı çekemiyor nedeni de başarılı olması genç yaşında iyi para kazanması kusura bakmayın düşüncelerim bu şekilde. ben açıkçası onun adına seviniyorum kendi başına bir şeyleri başarabildiği için. beğenmediğimiz şey olursa atlayabilir veya izlemeyebiliriz bence koyun değiliz sonuçta her söylediğini de almak zorunda değiliz. ben özellikle tarzını kendime çok yakın buluyorum tipim de benziyor kendisine yaptığı makyajlardan ilham alıyorum, giydiği kıyafetleri beğeniyorum ve abartmıyorum. aynısını bütün takipçilerine tavsiye ederim.

12 ekim 2018 01:26

9. ben videoyu ilk yayınlandığı gün gece izlemiştim ve simple ürünleri bana da reklam gibi geldiği için hemen açıklamaya bakıp "ürün yerleştirme vardır" yazısını görmüştüm. "sponsorlu değildir" yazdığı hâline komple yetişemedim, kısa süre kalmış yani. girdimde de yazmıştım, her videoya koydukları açıklamayı kopyala-yapıştır yapıp, fark edince de düzeltmişler bence. bin tane sponsorlu videosu varken altına "sponsorludur" yazdığı neden simple'ı gizlemeye kassın ki, "millet uyanınca değiştirdi" biraz büyük resmi görmek oluyor şahsi fikrimce, kusura bakmayın.

12 ekim 2018 11:00

10. Ben anlamamıştım reklam oldugunu ve burada yazınca farkettim. İzlediğim sırada henüz sponsor yazısı gelmemişti. Nasıl belli oluyor reklam, yani nereden anlayabiliriz eğer duygu yazmadiysa? Gerçekten soruyorum, iki süslü reklam gibi geldi diyince bunu sormak istedim.

12 ekim 2018 12:13