sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  81 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  eşim ve bu kız canımı sıkıyor ?

  kızlar eşimin iş yerinde yeni birisi çalışmaya başladı. ben bu durumu baştan biliyorum yani yeni birisini arıyorlardı. yeni mezun bir kız bu çalışan. eşimle ilişkimizde gizli saklı yoktur. telefon bilgisayar filan hep ortalıktadır. geçende telefondan bir şeylere bakıyoruz bu kızdan takip isteği geldi. eşimin genel olarak iş arkadaşları sosyal medyada ekli değildir. arkadaşları ve ailesini takip eder. bu kızın isteğini de kabul etmedi reddetmedi de.bu şekilde bekleyen bir sürü istek var zaten. takip isteği öyle kaldı. ertesi gün eşim saat kaç diye sordu onun telefonundan baktım. yine bu kız ve yine istek atmış. ekranda bildirim şeklinde vardı. eski istek olsa tekrar bildirim olarak gelmezdi diye düşünüyorum. eşim bu sefer o isteği reddetti. benim rahatsız olduğumu anladı. cumartesi akşamı eşimin iş yerinin yemeği var. bir whatsapp grubu kurulmuş, normalde ikimiz birlikte gidecektik ama eşimin yeğeninin doğum günü de o akşam kutlanacakmış vazgeçtik. eşim gelmeyeceğini yazınca bu kız aynen şu şekilde "yaa x bey siz olmadan olur muu" yazmış uzata uzata. ağzına vurasım geldi. eşimde "eşimle birlikte başka bir planımız var, size iyi eğlenceler" yazmış. eşimin tavrına diyecek bir şeyim yok ama kıza sinir oldum. gereksiz bir samimiyet çabası. ben de eşimle konuştum biraz siz iş yerinde samimisiniz herhalde baksana gelip gelmemen önemliymiş dedim. ne samimi olcam allah aşkına ya dedi. ben uzatmadım konu kapandı. dün akşam eşimi işten ben aldım. arabayı böyle kapıyı görecek bir yere park ettim bekliyorum işte. kapıdan bu kızla birlikte çıktılar. ben uzaktan görüyorum o beni görmedi. beni aradı neredesin diye geliyorum dedim. ben gidene kadar kız yanında bekledi ama. eşim binerken kız telefonu eline aldı hiç arabaya bana bakmadı bile. dünden beri benim kafam bu olaylara takılıyor. rahatsız oluyorum ama aslında ortada çok büyük bir şey de yok gibi geliyor. şu olayları siz nasıl yorumlarsınız? rahatsız olmakta haksız mıyım ben? içim içimi yiyor ya. huzurum kaçtı resmen.

  1. Bence eşinize güvenin, minnoş birine benziyo. O kızı da pek kafaya takmayın, biraz uğraşır, sonra başkasına. Sonra başkasına....

  13 mart 19:25

  2. Ay anonim 2yi dinlemeyin eşinize güvenin,adamı da darlamayın kız yapışıyor belliki bıkar bir süre sonra

  13 mart 19:27

  3. Eğer evli olduğunu söylemeseydi eşime de kabahat bulurdum ama söylemiş. Zaten instagramda pp ikimizin fotosu, kız onu da görmüştür.

  13 mart 19:31


  4. Eşiniz de bir şey yok bence, eşiniz konusunda içiniz rahat olsun da kız fazla yılışık, gereksiz bir tip.

  13 mart 19:31

  5. Süslü ben eşinizin tavrını gayet yerinde ve yeterli buldum. Evet kızın hareketleri mide bulandırıcı. Ama eşiniz seviyesini çok iyi koruyor gibi anlattığını kadarıyla. O nedenle 2.anonim gibi saçma insanlara kulak asıp tabiri caizse eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin derim ben. 

  13 mart 19:33

  6. Rahatsız olmakta haklısınız. Belli ki kız mezun olmuş ama henüz sapla samanı ayırt edebilecek olgunlukta değil. Tipik patronuna yaltaklanmak için vızıldamaya çalışan bir sivrisinek.

  Eşiniz çok doğru hamleler yapmış bence eşinize güvenmeye devam edip göz ucuyla kızı da takip edin. Eşinizin münasip zamanlarda münasip cevapları vereceğinden şüphe duymuyorum ben anlattıklarınızdan. İçinizi rahat tutun. El belde şekilde değil ama gerekli yerlerde kıza varlığınızı hissettirmeyi de ihmal etmeyin. Naçizane önerim.

  13 mart 19:37

  7. Eşinizle bu konuda pek konuşmanızı tavsiye etmem ben de üstteki anonim haklı karpuz kabuğu konusunda. Eşiniz aynı tavrı koruduğu sürece birşey yapamaz. Kız yeni mezun genç nerde nasıl davranacağını kestirememiş olabilir. Zamana bırakın gözlemleyin işte eşinizi zaten herşey ortalıktaymış, saklama durumu filan olursa işin rengi değişir. Şimdilik ferah tutun içinizi bence :)

  13 mart 19:38

  8. Evli insanlara yürünmemesi gerektiğini 10 yaşında çocuk bile bilir. Yeni mezun olmasıyla falan ilgisi yok.

  13 mart 19:50

  9. Bende tekrar konusunu açmak istemiyorum. Eşimin iş yerinde çalışan bir sürü kadın var. Kimisi evli kimisi bekar, daha önce de yeni mezun çalışanlar oldu. Olay sadece bu kızla ilgili. Onların hiç birisi beni rahatsız etmedi ama bu ediyor.

  13 mart 19:55

  10. Umarım linç yemem ama bir şeyi merak ediyorum. Şimdiden söyleyeyim evli biriyle hiç birlikte olmadım. Ama neden evli insana dokunulmaz muamelesi yapılıyor anlamıyorum. Evli olan erkeğe neden ilgi gösterilmesin ki? Adam da memnunsa sıkıntı ne? Zorla değil sonuçta

  13 mart 20:03