9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

eşimle sevgiliyken cinsel hayatımız çok iyiydi. penetrasyon sırasında hiç ağrı yoktu ama ayrıldığımız bir dönem başkasıyla görüşürken ona y?

yakalandım. sonra çok sıkıntılı bazı olaylar yaşandı ama biz tekrar birleştik. işte ne olduysa ondan sonra oldu. eskiden çok rahat olan penetrasyon şimdi benim için ızdırap kaynağı. belki psikolojiktir dedim, stres vs. yüzündendir dedim. evlendik, çok huzurlu güzel bir evliliğim var ama hala ilişki sırasında aşırı ağrı acı hissediyorum. neden olabilir? kadın doğum uzmanına mı görünmem gerekir? o aynı adam ben aynı kadınım penis aynı penis, neden bu acı?

1. Islak mısınız?

Eğer ıslak değilseniz kayganlaştırıcım kullanın bol bol.

Yine de ağrı varsa belli jinekolojik bir problem olabilir. Doktorunuza gidip muayene olun

13 şubat 14:09

2. Bir sey dicem ama sucluluk psikolojisiyle mi boyle oldunuz cunku oncesinde mutluymussunuz. Seyi merak ettim yakalanma derken hani cinsel anlamda mi yakalandiniz da boyle etki etti size acaba ?

13 şubat 14:16

3. Süslüm bir kadın doğuma görünün önce eğer bir sorun bulunamazsa disparoni olduğunuz anlamına gelebilir. Disparoni (gizlinot: Ağrılı cinsel ilişki) varsa da cetad adlı siteden size yakın bir lokasyonda çalışan psikolog/psikiyatr araştırabilir ya da istanbuldaysanız bakırköy ruh sinirde sadece bu konuyla ilgili destek veren bir bölüm var oraya başvurabilirsiniz. Bazen mantar vb gibi şeyler bile neden olabiliyor o yuzden yerinizde olsam önce jinekologa giderdim. Geçmiş olsun süslü

13 şubat 14:20


4. (yazar: fasulyek) ıslanıyorum, hatta bir dönem ne olur ne olmaz kayganlaştırıcı da kullandık ama fayda etmedi.

Anonimcim cinsel içerikli bir durumdu ama anonim olarak bile yazmaya utanıyorum. Aşırı saçma ve rezil bir olaydı ve tamamen ben suçluydum.

 (yazar: thutik) Çok faydalı bir cevap bu verdiğiniz. Cetaddan haberim yoktu, siz yazınca hemen göz attım, ne kadar güzel bir oluşum. Dediğinizi uygulayacağım ama şuan bulunduğum şehirde bunu yapmam imkansız. En erken yaza kadar beklemem gerekecek. Çok teşekkür ederim.

O değil de az önce yanlışlıkla kendi nickimle cevap yazdım :) umarım gören olmamıştır.

13 şubat 14:38

5. Yok yok kimse gormedi :) peki simdi esiniz hic sorun etmiyor mu o cinsel sekilde yaklasiminizi. Sasirdim dogrusu anlayisli biriymis bazilari malum birine selam bile versen artik benimle degilsin diyip sacmaliyorlar.

13 şubat 14:43

6. Eşim muhteşem bir insan. Bekaret, namus gibi kavramlara önem vermez. Böyle bir olaya gelince, aynısı benim başıma gelse bir daha yüzüne bakmazdım ama o beni gerçekten fazla seviyormuş sanırım, bu konuyu kapadı ve asla yaşanmamış saydı. Tabii o dönem ayrıydık teknik olarak aldatmış sayılmıyorum. Bir de elbette eşim melek gibi bir boyutta değil, o olayda beni baya korkutmuştu bazı şeylerle. Sonradan dediklerinin gerçek olmadığını öğrendim gerçi. 

13 şubat 14:50

7. Anladim suslucum bi omur huzurlu bir birliktelik dilerim :) benim eski sevgilim sagolsun dunyada anlayisli insanlarin varligini unutturmustu bana. Sinif arkadasimla konustugum icin ahlaksiz yaftasi yemis biri olarak belirtiyorum bunu

Umarim her zaman iyi ve anlayisli kisilere denk geliriz :)

13 şubat 14:54


8. Teşekkür ederim anonimcim. Sizin “namusunuz” üzerine bilirkişi gibi davranan ve hak iddia edenlere prim vermeyin. Maalesef bu tarz erkekler çok fazla ama inanın buna önem vermeyen, haddini bilen ve namusun zihinde olduğuna inanan erkekler de var. Bu konuda dik durur ve boş kişileri hoş görerek vakit harcamazsanız eminim böyle güzel biriyle tanışırsınız. Sevgiyle kalın.

13 şubat 15:08

9. Cok tesekkurler <3

13 şubat 15:15