20 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

ege üniversitesi’nde okuyan süslüler var mı?

yaz okulu için şehirdışından ege üniversitesi’ne gelme ihtimalim var sanırım devamsızlık önemliymiş orada kalmam gerekecek gibi görünüyor. okula çok yakın bir mesafede (izmir’i hiç bilmiyorum) sadece yaz okulu süresince kalabileceğim temiz ve konforlu yurt/apart vs var mıdır, fiyatları nedir bir fikriniz var mı?

1. siz köy deyince benim aklımda tavuklar, koyunlar kuzular falan canlandı şimdi ama öyle bir köyden bahsettiğinizi sanmıyorum, konuya çok uzağım. google’layayım ben o zaman bi, teşekkür ederim.

13 haziran 15:53

2. araştırdım ben de, orası ege üniversitesi öğrencileri içinmiş sadece.

13 haziran 16:21

3. Kampüs içerisinde kyk bulunuyor, misafir öğrenci olarak çok uygun fiyata kalabilirsiniz.

13 haziran 16:59


4. çok teşekkür ederim, onu da araştırayım hemen.

13 haziran 17:01

5. Ucretler ne kadarmis acaba ege universitesi icin misafir ogrenci?

13 haziran 17:41

6. şu an o bilgiye ulaşamadım, öğrenirsem burada paylaşırım.

13 haziran 17:48

7. Kampüsteki kykda bu yaz kalınamayacak çünkü iki blok yıkılacakmış inşaat var ama yine de isterseniz nöbetçi blok vardır diye aramaya çalışın yalnız açmıyorlar pek. Ayrıca orada kalmaniz icin güçlü bir insan olmaniz lazım. Umarim en uygun yeri bulabilirsiniz.

13 haziran 18:11


8. Köyde kalma imkanı yok yazsa da bı arayın yine siz. Apart bakicaksanizda Bornova'da herhangi bir yer olabilir. Yükselişti sanırım adı. Yada oda kiralayanlar oluyor face'de sayfalar var Ege üni alım satım falan diye oralarda bakabilirsiniz. Mevlana mahallesne falan kaymadiktan sonra Bornova, bölge tarafı falan iyidir. yine dediğim gibi arayın KYK ve köyü

14 haziran 01:06

9. teşekkür ederim, pazartesi günü telefonla ulaşabilirim umarım.

14 haziran 01:15

10. Hangi fakültede olacaksınız süslü?

14 haziran 02:11