9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

ella ertesi gün hapı kullanmak mı kullanmamak mı?

sorum aşağıda yorumda...

1. Hani nerde

12 temmuz 00:51

2. Merhaba, herkese iyi geceler. Sevgili süslülerim, biliyorum bıktınız hepimiz bıktık bu sorulardan ama sizden başka danışacak kimsem yok, arkadaşlarımın hepsi muhafazakar ve ne yazık ki başına ne gelirse çek diyeceklerdir

Pcosluyum ancak doğum kontrol hapı kullanmıyorum. 2 gün önce reglim bitti ve bugün ilişkinin en başında kondomsuz başladık en fazla 1-2 dk içinde taktı kondomu. Zevk suyunun içinde de sperm bulunduğunu o yüzden kondomsuz her dakikanın risk olduğunu biliyorum ama reglimin yeni bitmesi de düşündürdü. Pcos hastalarında yumurtlama dönemi yine döngünün ortasına mı denk geliyor bilmiyorum ne yazık ki.

Şimdi sizce hemen ella içeyim mi? Yoksa zaten pcoslusun ne riski ya mı dersiniz?

Lütfen kırıcı yorumlar yapmayın. Hepinizi çok seviyorum. Çok teşekkür ederim şimdiden.

12 temmuz 00:52

3. ben olsam içmezdim ama karar sizin

12 temmuz 01:09


4. baya baya düşük bir ihtimal ama yine de olma ihtimali var ben içerdim herhalde

12 temmuz 01:17

5. Kırıcı yorumdan ziyade bence korkunç bir durum süslü. Sizin yerinizde olsam sanırım kafayı yerdim. Çünkü çok yakın arkadaşım pcoslu olmasına rağmen sizin durumunuzda hamile kaldı. O dönemde birkaç ilaç falan da kullanıyordu fark etmedi. Kasıklarında dayanılmaz ağrı baş gösteriyor hastaneye gidiyor annesiyle ve düşük yaptığını öğreniyorlar. Korkunçtu...

Ben olsam kesin alırdım...

12 temmuz 01:17

6. hem pcoslusunuz, hem 1-2 dakika içinde kondomu taktığını söylüyorsunuz, hem de zaten zevk suyunun içindeki spermler güçsüz spermlerdir. yani 1-2 dakikada çıkan zevk suyundaki spermlerin sizi hamile bırakma olasılığı korkunç şekilde düşük.

siz bilirsiniz. düşünün taşının.

12 temmuz 01:27

7. her şeyi biliyorsun da kondomsuz ilişkiye başlıyorsun ah süslü ah.. çok büyük ihtimalle gebelik oluşmaz ama bu risk de alınmaz yani o yüzden iç bence. hamile kalmak kolay değil ama risk risktir.

12 temmuz 01:29


8. Birazdan çıkıp alıcam süslülerim, hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız .

12 temmuz 07:23

9. hiç almasaydınız keşke. boşuna adet döngünüzü mahvettiniz.

12 temmuz 14:33