39 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

emrah karaduman aleyna tilki sorusu?

sizce aleyna tilki ünlü olmak karşılığıyla emrahla birlikte olmuş mudur?

1. Emrah kimdi ki aleynayi unlu yapsin? Aleyna simarikta olsa basarili bir kiz bence. Her turlu sivrilirdi. Sesi cok guzel, klipleri alakasiz da olsa yaratici. Bence tersi emrah onu dibe cekiyor. Ondan kurtulsa arabesk havasi gider sarkilarin. Aleyna, ozan dogulu ile falan calissa uluslararasi alanda cok basarili olur. 

23 eylül 13:55

2. bu ne biçim soru. aleyna'yı hiç sevmem ama insanların özel hayatını böyle hakaretvari şekilde sorgulayamazsınız. size ne kim kiminle sevişmiş etmiş. Ünlü olmak için beraber olmuş mudurmuş. hadsizliğe bak.

23 eylül 14:01

3. emrah aleyna sayesinde duyuldu bence. soru da cok cirkin

23 eylül 14:04


4. ya benim bildiğim gayet aleni şekilde yıllardır birlikteler zaten. ünlü olmak için değil de normal sevgili oldukları için istediklerini yaşamış olabilirler tabii ki.

23 eylül 14:17

5. Zaten sevgilisi değil mi adam?

23 eylül 14:24

6. Ay ne enteresan insanlarsınız bu kız daha birkaç aydır 18 çıktığında 16 falandı ve o zamandan beri var diyorlardı onlar hep inkar etti ama açıktı yani.emrah ın kızı er türlü sömürdüğünü düşünüyorum ya kız çocuk yaştaydı gerçi hala öyle de ama onların özel hayatı deyip ortadaki çirkinliği yok saymak da ne bileyim.

Sorunun sorulma şekli çirkşn katılıyorum ama normal bir ilişki gibi bakamazsınız pardon da pedofili denecek yaşlardan bahsediyoruz 

23 eylül 14:39

7. üstteki anonime katılıyorum. aleyna birkaç ay öncesine kadar 18 yaşını doldurmamış bir çocuktu. bir çocuk ile ilgili böyle bir soru sormak, altına cevap olarak zaten sevgililer istediklerini yaparlar gibi ifadelerle durumu normalleştirmek falan sözlük gerçekten gün geçtikçe daha da garip bir hale gelmeye başladı.

23 eylül 14:48


8. Yuh arada baya yaş farkı varmış. Bilmiyordum. Evet istismar var doğru söylüyorsunuz.

23 eylül 15:07

9. süslüler emrah'ın gerçek yaşını bilen var mı? internette önceden 1987 yazıyordu fakat şu an 1992 olarak güncellendi. acaba bu olayı örtbas etmek, yaş farkını daha azmış gibi göstermek için mi böyle bişey yaptılar? 87 de 92 de olsa yaş farkı az değil gerçi. özellikle de kızın daha bikaç ay öncesine kadar reşit bile olmadığını düşünürsek. böyle yaparak ne geçecekse ellerine.

23 eylül 15:19

10. bazı yerlerde hala 87 yazıyor hatta. vallahi ben en çok bunu merak ediyorum.

23 eylül 15:22