17 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

en beğendiğiniz fiziksel ve karakter özelliğiniz nedir süslüler?

hadi biraz kendimizi sevelim. benim en beğendiğim fiziksel özelliğim burnunum minnaklığı herkes estetik mi diyor ama değil doğal:) karakter olarakta çok sevecenim herkesle çok kolay samimiyet kurabilirim ortamlarda hep aranırım çok arkadaşım var bu sebeple. herkes pozitif enerji veriyorsun bize der. sizinkiler nelerdir? hadi biraz kendimizi övüp şımartalım :)

1. Fiziksel olarak minyon olup çok kısa boylu da olmamam, karakter olarak da soğuk bi insan olmam.

7 kasım 14:18

2. göz rengimi seviyorum, gri mavi arası bi renk, o da olmasa kendimi beğenemeyecektim:) karakter olarak da merhametli bi insanımdır

7 kasım 14:20

3. uzun ve düzgün olan bacaklarımı çok seviyorum. karakter olarak ise merhametli olmamı seviyorum. ay ne güzel bir başlık olmuş süslü bu venüs retrosunda biraz özgüvenimiz artsın iyi oldu bu :)

7 kasım 14:21


4. Belimi ve ellerimi seviyorum. Düşünceli biri olduğumu düşünüyorum, bu özelliğimi de seviyorum.

7 kasım 14:35

5. iri gözlerimin olması, ellerimin güzel olması, minyon ve 47 kilo olmama rağmen göğüslerimin c cup olması, köprücük kemiğimin çukur çukur durması, kollarımın ince olması ve genel olarak yüz hatlarımı seviyorum.

karakter olarak da yalnız olmaktan korkmamam, bir şeyi o an isteyince yapmam, fikirlerimi önemsemem böylece her otoriteye tamam dememeyi bilmem, en önemlisi de hayata karşı farkındalığımın yüksek olmasını seviyorum. yani insanların hırs ego gibi saçma sapan savaşları ve benim hakkımda düşünceleri umrumda değil. özgür ve iyi kalpli hissediyorum. içimi dökmüş oldum:d

7 kasım 14:36

6. Fiziksel olarak havamı,auramı seviyorum.Güldüğümde insanları etkilerim,sıcak ve samimi bir havam var.

Karakter olarak ne yalan söyleyeyim bu dünyaya fazla olduğumu düşünüyorum.Empati duygum yüksek,fedakarım.

Oh be hep kendimi eleştirdim yıllarca bir kere övmek iyi geldi.

7 kasım 14:37

7. sun of a beach ne kadar harika şeyler yazmışsın :) diğer süslülerin de eminim daha çok olumlu özelliği vardır. biraz daha düşünelim süslüler :) böylece ne kadar değerli olduğumuzu tekrarlayalım ve kimsenin bizi üzmesine izin vermeyelim :)

7 kasım 14:38


8. Fiziksel olarak siyah büyük gözlerim var onu seviyorum ruhsal olarak da hayatımda kimseyi mezhep, din, dil,ırk, maddi durum, güzellik, çirkinlik, egitim seviyesi dolayisiyla ayırt etmedim. Dünyanın neresinde olursam olayım insanlarla kaynasabilirim insani özelliklere ve merhametli bir kalbi olan herkesle arkadaşlık yapabilir ve evlenebilirim.

7 kasım 15:00

9. fiziksel olarak düşünüyorum düşünüyorum.. 🙄 vardır herhalde bi yerlerim ya. Kaşlarım düzgün bi galiba, öyle abidik kubidik yerlerden kıl çıkmaz. Sayılır mı? 😔

Karakter olarak çok merhametliyim.  İnsan ayırmam. Çok konuşmayı hiç sevmem, fikrim sorulmadan yorum yapmam ve çok iyi sır saklarım. Öyle ki sır sahibi kişi bile bildiğimi unutur, aramızda satır arası bile geçirmem sohbetini, hele ki hassas bir konuysa. İçindeki kumbarayı bir kırsak kimbilir neler çıkar içinden derler. iyi diye saydığım her özelliğimin bir kere bile olsa dezavantajını yaşamışımdır, bir tek bu hariç. 

7 kasım 16:57

10. Fiziksel olarak kendimi çoğu zaman beğenirim ama detaylı düşününce en beğendiğim cildim.Karakter olarak da iyi kalpli,empati yapan ,düşünceli bir insanım .İnsanın kendini övmesi zormuş Güzel bir soruydu süslü :)

7 kasım 17:56