sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  13 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  en beğendiğiniz fiziksel ve karakter özelliğiniz nedir süslüler?

  hadi biraz kendimizi sevelim. benim en beğendiğim fiziksel özelliğim burnunum minnaklığı herkes estetik mi diyor ama değil doğal:) karakter olarakta çok sevecenim herkesle çok kolay samimiyet kurabilirim ortamlarda hep aranırım çok arkadaşım var bu sebeple. herkes pozitif enerji veriyorsun bize der. sizinkiler nelerdir? hadi biraz kendimizi övüp şımartalım :)

  1. uzun ve düzgün olan bacaklarımı çok seviyorum. karakter olarak ise merhametli olmamı seviyorum. ay ne güzel bir başlık olmuş süslü bu venüs retrosunda biraz özgüvenimiz artsın iyi oldu bu :)

  7 kasım 2018 14:21

  2. Belimi ve ellerimi seviyorum. Düşünceli biri olduğumu düşünüyorum, bu özelliğimi de seviyorum.

  7 kasım 2018 14:35

  3. Fiziksel olarak havamı,auramı seviyorum.Güldüğümde insanları etkilerim,sıcak ve samimi bir havam var.

  Karakter olarak ne yalan söyleyeyim bu dünyaya fazla olduğumu düşünüyorum.Empati duygum yüksek,fedakarım.

  Oh be hep kendimi eleştirdim yıllarca bir kere övmek iyi geldi.

  7 kasım 2018 14:37


  4. sun of a beach ne kadar harika şeyler yazmışsın :) diğer süslülerin de eminim daha çok olumlu özelliği vardır. biraz daha düşünelim süslüler :) böylece ne kadar değerli olduğumuzu tekrarlayalım ve kimsenin bizi üzmesine izin vermeyelim :)

  7 kasım 2018 14:38

  5. Fiziksel olarak siyah büyük gözlerim var onu seviyorum ruhsal olarak da hayatımda kimseyi mezhep, din, dil,ırk, maddi durum, güzellik, çirkinlik, egitim seviyesi dolayisiyla ayırt etmedim. Dünyanın neresinde olursam olayım insanlarla kaynasabilirim insani özelliklere ve merhametli bir kalbi olan herkesle arkadaşlık yapabilir ve evlenebilirim.

  7 kasım 2018 15:00

  6. fiziksel olarak düşünüyorum düşünüyorum.. 🙄 vardır herhalde bi yerlerim ya. Kaşlarım düzgün bi galiba, öyle abidik kubidik yerlerden kıl çıkmaz. Sayılır mı? 😔

  Karakter olarak çok merhametliyim.  İnsan ayırmam. Çok konuşmayı hiç sevmem, fikrim sorulmadan yorum yapmam ve çok iyi sır saklarım. Öyle ki sır sahibi kişi bile bildiğimi unutur, aramızda satır arası bile geçirmem sohbetini, hele ki hassas bir konuysa. İçindeki kumbarayı bir kırsak kimbilir neler çıkar içinden derler. iyi diye saydığım her özelliğimin bir kere bile olsa dezavantajını yaşamışımdır, bir tek bu hariç. 

  7 kasım 2018 16:57

  7. Fiziksel olarak kendimi çoğu zaman beğenirim ama detaylı düşününce en beğendiğim cildim.Karakter olarak da iyi kalpli,empati yapan ,düşünceli bir insanım .İnsanın kendini övmesi zormuş Güzel bir soruydu süslü :)

  7 kasım 2018 17:56

  8. Zaten cok az cevap geldi son süslüm. Bu sözlukte hep kendini yeren bir topluluk goruyordum. Biraz da kendimizi sevelim istedim ama bir elin parmaklarini ancak gecebildik :(

  7 kasım 2018 22:59

  9. Fiziğim berbat, heryerim sarkık ve fazla kilom var, cildim de çok kötü durumda. Ama yüzümü beğeniyorum. Yani onu da beğenmiyordum ama etraftan söylene söylene, insanlar yolda çevirerek söyleyeme başlayınca bu konuda en azından tamam benim güzel bir yüzüm var diyebildim. Kalkık sivri bir burnum, kalın dudaklarım, çıkık elmacık kemiklerim ve renkli gözlerim var. Bunları götüren kötü bir cildim, büyük dişlerim, seyrek kaşlarım ve etli yanaklarım var. Bir gözüm diğerinden daha büyük bir de. Yine de az bi makyajla toparlanıyorum. Yüz güzelliğime güveniyorum makyajlıysam yani.

  Karakter olarak en sevdiğim özelliğim üzerine bayadır düşündüm. Yokmuş cidden. Belki şu olabilir, İnsanları bilerek kıran, laf eden, iş çeviren biri hiç olmadım. En sevmediğim insan gelse yine yardım ederim. Belki kendimle ilgili iyi diyebileceğim tek özellik bu. Bir de hayvan sevgim var tabi. O ayrı.

  7 kasım 2018 23:11

  10. Boyum 170 bence çok ideal. Zayıfım belim ince. Dişlerim de fena sayılmaz düzgünler geçen diş hekimi bile çok beğendi. Omuzlarımın genişliği de ideal bence. Karakter olarak da sakin ve soğuk bir yapım var ama insanlara çok havalı imajı veriyormuşum. Halbuki çok çekingenim. 

  8 kasım 2018 00:02