61 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

en yakın arkaşım sevgilime aşıkmış?

süslüler ne yapacağımı bilmiyorum kafamı toplamaya çalışıyorum olmuyor. benim 6 yıldır iyi kötü tüm zamanlarımda yanımda olan en yakın arkadaşım sevgilime aşıkmış. ve bunu nedime elbisesi diktirelim mi sana teklifimden sonda öğrendim. artık dayanamıyorum seni de zor duruma düşürmek istemiyorum ama bu şartlarda ne nedimesi ne düğünü demeye getirdi böyle bi konuşma yaptı. şok oldum çünkü hiç hissetmedim kaldı ki aynı evde kalsalar kıskanmayacağım tek insandı. bu arada 4 ay kaldı düğünüme ben şimdi en yakın arkadaşımdan oldum buna mı yanayım göz göre göre kız aşıkmış kaç yıl birlikte geçirdik buna mı yanayım napıcam bilmiyorum iğrenç bi durumdayım. kendimi çok kötü hissediyorum resmen terkedilmiş gibiyim. sevgilimin haberi yok e artık dertleşecek bi en yakın arkadaşım da yok buraya yazmak istedim. ya düşündükçe deliriyorum nişanımda istemede ya her şeyde tatilimizde her yerde yanımızdaydı. ama bi taraftan en yakın arkadaşımdan olmak istemiyorum. kuzenim ben olsam hayatını karartırım dedi ama kız itiraf etmekten başka hiçbi yanlışı olmadı ki napıcam ben

1. Hayatini karartmak falan hos degil bence ama, bulunan durum cidden cok kotu. Biri sevdigin adam biri en yakin arkadasin. Yillarca saklamis sizden, sinsilik yapip ya da yalan hikayelerle ayirmaya falan calisabilirdi. sessizce sevmiş demek ki, korumuyorum tabii yanlis anlasilmasin cok nahos bir durum. ya siz kondurmadiniz boyle bir seyi ya da cidden efsane gizlemis bu durumu. Bu durumda arkadasliga devam etmeniz goz gore gore araniza onu sokmak olur. 

14 nisan 22:05

2. off okurken cız etti içim süslü hiç mi anlamadın o kadar senede ya illa ki bir bakışı bir şeyi olmuştur. siz buna ne tepki verdiniz yani arkadaşınız söyleyince?

14 nisan 22:05

3. en yakın arkadaşınız ama nedime elbisesi diktirelim “mi” diye nezaketen soruyorsunuz öyle mi? nedime olayı varsa bi grubh belirlemişsinizdir diye düşünüyorum ve o grubun en başında en yakın arkadaşınız olmalıydı.hikayenin bu kısmını anlamadım 

14 nisan 22:06


4. İkinize de yazık ne diyeyim. Artık görüşmeyeceksin yapacak bir şey yok. Onun içinde senin için de en hayırlısı bu

14 nisan 22:08

5. Kimsenin günahını almak istemem ama bu işi iyi araştırın derim süslü. Sevgilinizin haberi var mıydı yok muydu emin olun.

14 nisan 22:08

6. İyi kızmış bence ya, saçma bir durum ama dürüst olmuş. 

14 nisan 22:09

7. 3.anonim hikayenin o kısmının ne alakası var acaba? gerçekten merak ettim yani.

süslü o kadar korkunç bir durum ki.

arkadaşınızın yanlışı kaç yıllık sevgiliniz, en başından aranıza mesafe koysaydı. tatillerden istemelerden bahsediyorsunuz. yani o kadar gururluysa onlara da gelmeseydi en baştan söyleseydi.

düğüne 4 ay kala mı aklı başına geldi de ortada bıraktı?

14 nisan 22:20


8. Almayın kimsenin günahını..platonik aşklarda da insan en güzel aşkı yaşarlar..en ufak bir hareketini hissetmedim demissiniz kaldı ki art niyetli olsaydi sizin dügününüzde de yanınızda olurdu..bellki kız artık ağırlığini kaldıramamış ve yalan dolan etmeden açıkça söylemiş..sevgilinizle de simdi degil daha sonra konusmanizi öneririm..şuan duygularınızı had safha da yaşıyorsunuz siz de çok haklısınız ama biraz sabırlı olmanız gerekecek..bundan sonraki hayatınızda arkadasinizin olmayacagini kabullenin..ve rotanızi ona göre cizin derim ben..

14 nisan 22:21

9. Saçmalık ya en yakın arkadaşımın sevgilisine o gözle nasıl bakarım yani. Hadi baktım iş ciddiye binmiş silerdim aklımdan kaldı ki en yakın arkadaşıma söyliyim. Karşılıksız platonik bişeyin aşk olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. 

14 nisan 22:22

10. Aynen iyi kızmış ben de üzüldüm. Bazen kalbine söz geçiremiyorsun. Ama senin bunu öğrendikten sonra onunla yolları ayırman lazım. Ne kadar iyi bi insan olsa da kocana aşık biriyle nasıl görüşeceksiniz? Ayrıca dediğim gibi iyi bi insansa zaten bunu itiraf ettikten sonra kendisi görüşmeyi keser. Neyse işte bence en yakın arkadaşınızı kaybettiniz. Hayatını karartmaksa insanlık dışı.

14 nisan 22:23