sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
22 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

en yakın erkek arkadaşım ve hayatta küs olduğum tek insan??????

ilkokuldan beri en yakın arkadaşım olarak gördüğüm bir erkek arkadaşım var ve şimdiye kadar çok şey paylaştık 15 yılda. bana şimdiye kadar çok değer verdiğini düşünüyordum fakat son olaylardan sonra biraz kafam karıştı. olay şöyle başladı benim lisede en yakın olarak gördüğüm bir kız arkadaşım vardı yine bizim ilkokuldan arkadaşımız olan ve bu kız benim erkek arkadaşıma gözümün içine bakarak sosyal medyadan yürüdü. ben birkaç arkadaşımdan aldım haberi ve yerin dibine girdim. kızı direk ve kesin olarak hayatımdan çıkardım. soruma gelecek olursak, bu erkek arkadaşımın o kızla neredeyse hiç muhabbeti yoktu ama birden bana geçen gün otururken o kıza yürüyümmü dedi. ben de tepkimi koydum ama o abarttığımı düşündü. ve şuan en yakın arkadaşım olarak gördüğüm kişi küs olduğum ve gerçekten nefret ettiğim o kıza yürüyor ve benim üzülmemi ve hareketlerimi çocukça bulduğunu söylüyor. ben ona o kıza yürürse benimle artık arkadaş olamayacağını söylemiştim ama bence beni ciddiye almıyor ve takmıyor. çok canım yanıyor lütfen söyler misiniz sizce ben mi abartıyorum?

1. e arkadaşınıza yürümesinden size ne ki? tabi ki abartıyosunuz, en yakın arkadaşım dediğiniz çocuğu arkadaş olarak gördüğünüzden emin misiniz?

11 temmuz 2018 19:43

2. kızı niye hayatınızdan çıkardığınızı anlamadım :/

11 temmuz 2018 19:45

3. cevap veriyorum evet çocukca davranmışsınız. bence hatta kıskanmışsınız.

11 temmuz 2018 19:48

4.  sizi gıcık etmek için yapıyor olabilir mi?

11 temmuz 2018 20:27

5. Tamamen arkadaş gözüyle bakıyorum zaten uzun süreli bir ilişkim de var. Bir zamanlar yakın kız arkadaşım olan kız bariz bir şekilde benim sevgilime yavşadı ve benim güvenim sarsıldığı için hayatımda daha fazla istemedim onu. Ama şimdi en yakın arkadaşım o kıza yazıyor ve bu durum beni gerçekten çok üzüyor. Küs olduğunuz ve gerçekten nefret ettiğiniz birine cinsiyeti farketmezsizin yakın bi arkadaşınız yürüse veya arkadaş olmaya çalışsa ne hissedersiniz sadece. Kıskançlık yazmışsınız ama kıskanmadan ziyade yenilmişlik gibi bi his var o kıza karşı. 

11 temmuz 2018 20:37

6. Abartmışsınız en yakın arkadaşınız siz sırf birini sevmiyorsunuz diye kişiyi sevmemek zorunda değil. 

11 temmuz 2018 20:50

7. eğer bu kişiyi gerçekten arkadaşın olarak görüyorsan hani başka türlü görmüyorsan, haklısın. Ben de küs olduğum ve hoşlanmadığım bir insanla yakın arkadaşlarımın yakın olmasını istemem. Hatta bence kimse istemez yani sonuçta bazı olaylar vardır yakın arkadaşının senin yanında durması gereken bu da öyle bir şeye benziyor işe sevgiline yürüme faktörü girdiğinden dolayı. Soruda cevap verenlerden senin davranışını çocukça bulanlara da bir şeyi sormak isterim, sevgilinize herhangi biri yürüse sizi hiçe sayıp o kişiyi sevmezsiniz heralde ve bir de bu sorudaki gibi yakın arkadaşınız ise yürüyen o kişiye karşı nasıl duygular beslerdiniz merak ettim. Ve herhangi bir yakın arkadaşınız sevgilinize yürüyen kızla çok yakın olsa bu konu hakkında da ne düşünürdünüz merak ettim. Sadece biraz empati.

11 temmuz 2018 20:51

8. süslücüm sorunuzdan kız yakın arkadaşım dediğiniz erkek arkadaşınıza yürümüş gibi anlaşılıyordu, tepkinizi abartı bulmuştum bu yüzden. ama doğru anladıysam ortada iki tane erkek arkadaş var ve kız sevgiliniz olana yürümüş, yakın arkadaşınız da bunu bile bile kızla yakınlaşmaya çalışıyor? öyleyse haklısınız bence.

11 temmuz 2018 20:52

9. Neden yakın arkadaşınız durduk yere yürümeye karar verdi onu anlamadım, neredeyse hiç muhabbeti yoktu yazmışsınız. Üzülmekte de haklısınız gibi ben de böyle bir durumda ne yapacağımı bilmezdim ama en yakın arkadaşımla arkadaşlığımı bitirecek bir olay kesinlikle değil bu. 

11 temmuz 2018 20:59

10. heee şimdi anlaşıldı. ben de ortada tek erkek var sanmıştım.

11 temmuz 2018 21:15