sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
12 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

erkek arkadaşımın istemsizce boşalması?

erkek arkadaşımla çok istekliyiz ve en baslarda hicbir sorun yoktu. günde 5 defa yaptığımız oldu ama erken boşalma vs. problemi olmadi hiç. ama son zamanlarda şöyle sorunlar var: penisi çok kolay iniyor. yani tam sekse başlayacağız, gayet sert ama kondom almaya kalkıyor, 3 saniye sonra inmiş oluyor. ve bosalma anını kontrol edememeye başladı. eskisine göre daha erken geliyor ve tutmaya çalışmasına rağmen boşalıyor. tam bir boşalma da olmuyor, istemeden boşaldığı için kaçırmış gibi az geliyor meni. baslarda çok iyiydik, neden böyle oldu anlamadık. umarım bir fikriniz vardır susluler. bu arada yaşlar 22.

1. Onu etkileyemiyorsunuz artık sanırım.

22 şubat 01:26

2. Erkek arkadaşın gergin stresli bi dönemden geçiyo olabilir.bence sıkıntı olmadığını kendisine hissettir yoksa duruma daha da gerilip kısır bi döngüye girebilir

22 şubat 01:28

3. 1. Cevaba katılmıyorum

Psikolojik bence. Gergin ve stresli+1

22 şubat 01:29


4. biraz birbirinizi özlemeye çalışın süslü belki sürekli yapıyorsanız ondan da olabilir. ya da hoşuna gidecek şeyler yapabilirsin blowjob gibi acele etmeden. günde 5 vov vov :d

22 şubat 01:29

5. Yeterince gergin ve kafasına çok takiyor zaten. Süslüye sormamı da kendisi istedi..

22 şubat 01:29

6. ayrıca evet stresli bir döneminde olabilir zaman tanımaya ve bunun bir sorun olmadığını göstermeye çalış

22 şubat 01:30

7. @anonim3 2 hafta görüşmemiştik ve cok özlemiştik. O halde yapınca Çok çabuk geldi ve tutmaya çalışmasına rağmen boşaldı.

22 şubat 01:31

8. Canım insanız hepimiz makina değiliz.bu iş hem kadın erkek için benzer bence ne kadar orgazm olcam diye kasarsan olamıyosun.erkeklerin de fizyolojileri gereği eğer streslilerse sempatik sistemleri aktive olur ve erken boşalırlar ya da erekte olabilmeleri için parasempatik sistemlerinin aktive olması gerekir.o yüzden sadece birazcık rahatlamanız gerektiğini düşünüyorum yaşınız çok küçük başka bi sıkıntı olcağını sanmam bu kadar takılmayın

22 şubat 01:35

9. Ben de stres kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve kendisine söyledim dönem dönem böyle şeyler olabileceğini. Ama biraz kafaya takıyor o yüzden sormak istedim yine de. Çok teşekkürler süslüler.

22 şubat 01:38

10. 3 gün+ sürelerde ilişkiye girmemişsek erken boşalabiliriz. eğer sevişmeden önce mast. yapıp biriken aşırı soermi boşaltmadıysak

stres, yorgunluk, üzüntü sertleşmeyi ve sert kalmayı çok etkiliyor. böyle zamanlarda sevişmek istemediğimiz halde “2 hafta görüşmedik sevişmeliyiz” gibi zorunluluk hissedip sevişmeye kalkınca stres daha da artıp durum vahim hale geliyor. sevişirken stres kaynağını düşününce doğal olarak sertlik falan kalmıyor.

yine de tam konsantre olup sevişmeye hazır hale gelecekken kondom takmaya kalkerken kafa birden dağılıp tekrar ertesi güne yetişmesi gereken işlere gidiyor ve hop inmiş.

bazen partnerimizi affetmek ya da hoş görmek zorunda kaldığımız durumlar oluyor, aldatma, yalan söyleme, kırıcı küçük düşüren tavırlar gibi ve belli etmek istemesek de soğumuş oluyoruz ve sevişmek istemiyoruz.

başka bir kadından etkileniyor olabiliriz.

gelelim çözüme. siz sorun değil olur böyle şeyler dedikçe ve o sertleşip performans uzatamadıkça stresi artacak. size de öfkelenebilir. siz iyi yaklaştıkça da ters teper yani. kırıcı olun da demiyorum ama siz sex başlatmayın bu aralar. o isterse ve sonuç yine hüsran olursa sessiz kalmak daha iyi. kendi karşımda olsa bu geçici dönemde viagra tipi ilaçlar almasını psikolojik olarak rahatlamasını sağlayacağını, stres azaldıkça eski günlere döneceğini söylerdim ama bunu ona siz söylemeyin. kısır döngüden kendisi çıkacak. stres yüzünden erekte olamıyordu şimdi erekte olamadıkça stres oluyor. ereksiyon ilaçla çözülebilir ve rahatlatır aslında ama işte bunu ona siz söylemeden nasıl iletirsiniz bilemem.

22 şubat 08:17