4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

erkekler için cilt bakımı ürünleri?

süslüler sevgilinizin, kardeşinizin, eşinizin vs. kullanıp memnun kaldığı bakım ürünleri var mı? temizleyici nemlendirici gibi. illa “for men” olması gerekmiyor.

1. Neutregona'nın peelingli yüz temizleme ürünlerini çok severdim eskiden şimdi yüzümü çizer kokusuyla kullanamıyorum çok. O dönem burnum pamuk günün diye erkek arkadaşlarıma da aldırmıştım. Duşta kullanıp baya seviyorlardı.

Eski erkek arkadaşım çok bakımlıydı. Vichy'nin mavi thermal bir serisi var ya aqua bir şeydi ismi onu kullanıyordu kremiyle birlikte. 

Son çıktığım çocuğun evinde clinique for men göz kremi görmüştüm asdfaadf

Geçen yaz da flörtleştiğim bir çocuk esmerimsi olmasına rağmen yanında güneş kremi taşıyordu "güneşte kızarıp kaşınıyorum ben" diyordu ve güneş kremini taşıyabilmek için çanta da taşıyıp iki saatte bir tazeliyordu. La Roche posay kullanıyordu. 

Bir de erkek arkadaşlarımdan genel olarak hep yağsız nemlendirici tavsiyesi talebi geliyor. Genel olarak erkelerin cildi yağlı oluyor galiba. 

11 temmuz 04:15

2. Ben erkek arkadaşıma nivea yüz temizleme köpüğüyle himalayanın kuru ciltler için nemlendiricisini almıştım memnun gayet

11 temmuz 04:18

3. Ben ne veriyorsam onu kullanıyor. Kendi kullandığım dev boy bioderma sebium u onun da kullanması için bir şişeye bölmüştüm hala onu kullanıyor. Bir de diadermine ferahlatıcı derinlemesine bakım kremi. Cilt tipi hafif yağlı. Ürünlerden memnun. Bir tek güneş kremi kullanmaya alıştıramadım.

11 temmuz 09:57


4. Çok teşekkürler süslüler. Hepsini araştırayım o zaman :d

11 temmuz 12:52