14 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

eski arkadaşımın aşırı tahrik etmeye başlaması?

lise sondayken dersanede arkadaşımın arkadaşı vardı çocukla tanışıp sonradan arkadaş olmuştuk. 3 ay öncesine kadar çok muhabbetimiz yoktu ama instagramda ekliydik. sonra birden konuşmaya başladık ve çocuğun beni doğal şekilde azdırdığını fark ettim. haliyle ben de onu kışkırtıyodum sonra da birden buluşalım madem birbirimizi azdırıyoruz dedim. kondomsuz seks yapmadığını biliyorum ve ısrarla 'sen istemezsen sana dönüp bakmam bile' diyor yani zorba biri değil ama şak diye ev ayarla buluşalım demiş bulundum. ama son seksimin üzerinden 1 yıl filan geçti o yüzden gerildim haliyle + 1 yıldır kilo alıyorum bıngıl bıngıl bişey oldum. bunu ona söylediğimde etli butlu kız sevdiğini söyledi ama normal olarak bende özgüven 0 şu an. ne yapsam bilemedim ama aşırı azgınım solo uçmak da bi yere kadar idare eder oldu......

1. bence merak etmeyin, sizin ozguven baya baya yerinde.o korksun diyorum, o derece.

12 şubat 03:16

2. seks severim napayım ama uzun zaman oldu diye endişeliyim. bir de gördüğünü beğenmezse filan filan işte

12 şubat 03:19

3. ay 1. anonimksdlsdkdsssjd sizin endişe edeceğiniz hiçbir sorun yok bence de :d

12 şubat 03:20


4. cool story bro

12 şubat 03:21

5. Tipinize bakacagını hic sanmıyorum devam :)

12 şubat 03:44

6. "Kondomsuz seks yapmıyor" yazar bize burda ne anlatmak istiyor?

A- çocukta hastalık yoktur (ona göre)

B- öylesine bi anekdot

C- hiçbiri

12 şubat 09:07

7. sana dönüp bakmam bile diyen biriyle buluşmak... amaç ne olursa olsun ilginç. kendini degersizlestirmek oluyor kusura bakmayın. bu kadar mı aldırmazsınız?

12 şubat 12:46


8. gördüğünü beğenmezse diye korkmanıza gerek yok. anladığım kadarıyla amacınız seksüel rahatlama. o beğenmezse bile siz alacağınızı alır çıkarsınız. bakalım sız onu beğenecek misiniz bir kere. şayet sizin aklınızda seks sonrası duygusal bir ilişki falan başlatmak varsa bence biraz daha solo uçun.

12 şubat 13:03

9. ADAMIN SENİ BEĞENİP BEĞENMEMEsinin bir önemi olmamalı. çünkü adam zaten seni beğenmediğini söylemiş.

bu durumda keyfine bakacaksın, datmin olacaksın dfbgjf

12 şubat 17:06

10. Son anonimler bence yanlis anlamis. Sana donup bakmam dememis sen istemedigin surece bir sey yapmam demek istemis sanki.

12 şubat 18:12