59 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

eski sevgili tecavüz mü bu yardimmm?

kızlar lütfen yardım edin?! eski erkek arkadaşımla beraber olduğumuz surecte cinsel ilişki yaşadık. bir iki yıl bu şekilde ilişkimiz surdu. ayrılalı bayağı uzun süre oldu. ancak arada görüştüğümüz zamanlar oldu. benim ona sevgim hala devam ediyordu. şu an çok açıklamak istemiyorum detayları ama bir sebeple görüştük çok ısrar etti görmek istedi belki bir daha gorusemeyiz falan dedi neyse kabul ettim. görüştüğümüzde eve girer girmez beni arkamdan yakalayıp direkt ilişkiye girmeye çalıştı. kendimi kötü hissediyorum hazır değilim yapma dedim. dinlemedi bu çok doğal birşey biliyorum hazır olmadığını falan dedi. canım yanıyor dediğimde durdu canimi yakalamak için güya çok anlayışlı kibar ama bu şekilde devam etti ilişkiye girmeye. bunu beş altı kez yapti. detay vermiyim ama on sevisme vs. yok hayvan gibi davrandı. o kadar zoruma gitti ki kendimi çok kötü hissettim ve kendimi koruyamadım. hiç sesimi çıkarmadan boyun eğdim bitmesini bekledim. tecavüze ugradigimi hissediyorum hem bedenen hem ruhen mahvetti beni. bu arada ikimiz de çocuk yaşta değiliz. aklım almıyor böyle birşeyi. çok değer veriyordum seviyordum onu. şimdi birşey desem kendin gittin istedin zaten önce de birlikte olmuşsun diyecekler. ne yapicam ben psikolojim alt üst ölmek istiyorum!?

1. Bu dupeduz tecavuz

10 temmuz 12:49

2. Ne yapabilirim avukat vs.olan bilgisi olan susluler yardım ?

10 temmuz 12:50

3. süslü yok artık ya aynı şeyi ben yazacaktım sorulara utandım. anal istemediğim halde anala zorlandım. sormadı bile ne düşündüğümü dur canım yanıyo dedim bağırdım baya. kayamadı. gitse gidecekti :( ben de düşünüyorum günlerdir tecavüz mü değil mi diye... madem sen sordun ben de soru altında sormuş olayım böylece. olay anında anlayamıyoruz çünkü kestiremiyoruz.

10 temmuz 12:54


4. Aynen anal da yapmaya çalıştı ona engel oldum. Hiç böyle birşey istememişti bu güne kadar. Birseylerin intikamını alır gibi kullandı resmen beni. Üstelik çok sevdiğimi de biliyor.

10 temmuz 12:58

5. Ne yazık ki tecavüz süslüler, hem sizin hem üstteki anonim yaşadığı durum. Bilgisi olan süslüler detaylı yazarlar zaten ama sadece şunu söylemek istiyorum utanması ve kötü hissetmesi gerekenler o iğrenç yaratıklar. Umarım bir an önce atlatırsınız, psikolojik yardım almayı düşünebilirsiniz bence.

10 temmuz 12:59

6. süslü bir de utanmadan bana dedi ki başkası olsaydı o yatakta tecavüz ederdi sana

10 temmuz 12:59

7. Evet tecavüz bu. Sevişmeye gayet istekliyken de kararınızı değiştirip istemediğinizi söyleyebilirsiniz arkadaşlar durmak zo run da. Kimsenin sizi zorlaması izin vermeyin tecavüzcülerle birlikte olmaya devam etmeyin siz sustukça yanlarına kar kalıyor. Sizin suçunuz yok utanacak hiçbir şey yok.

10 temmuz 13:00


8. Sağol süslü psikolojik yardım almayı düşünüyorum. Ama birşey yapamamak yanına kar kalması üstelik benim suçlu olmam beni çok üzüyor. Bittim ben.

10 temmuz 13:00

9. iyi ki sordun bu soruyu süslü sormaya utanıyordum :( gerçekten tecavüz olduğunun daha iyi farkına vardım şimdi. isteyip istemediğimi hiç düşünmedi benim de. canım çok yanıyo dedim bağırdım baya. sus gece gece birileri duyacak birazdan sen de zevk almaya başlayacaksın falan dedi. o gece farkına varamadım olayların. sabah bide, benim yerimde başkası olsa tecavüz ederdi sana dedi. biz son bi defa sevişmek için görüşmüştük dediğiniz gibi benim de sevgim vardı ama onun yoktu. gel o zaman bekaretimi al falan dedim onu da istemedi. of düşündükçe utanıyorum ya ne saçma bir şey yaşamışım o gece ben. düşünmeden edemiyorum günlerdir. 

10 temmuz 13:02

10. Ne yazık ki her ikisi de tecavüz. Ne olursa olsun istemediğiniz şeye zorlanmışsınız evine gidin gitmeyin vajinal yapın ya da yapmayın hepsi zorla olmuş ve tecavüz.

Hukuk pek anlamam nasıl bir süreç olur bilmiyorum kanun ne kadar sizi korur onu da bilmiyorum bir avukattan yardım isteyin görüşün isterseniz. Şikayetçi olun ama çok da geç kalmayın derim geç kalındıkça belki haklarınız azalır o adi başka şeyler öne sürer. Şikayetçi olmanız da kısmen sizi rahatlatır diye tahmin ediyorum.

Ve bunların yanında da psikolojik destek şart. Normalde sıcağı sıcağına travmatik olaylarda çok bakılmaz bakılır da ruhun kendini iyileştirme süresi beklenir, semptomların ne kadarı kalıcı ne kadarı geçmiş ona bakılır ama bu bir tecavüz o yüzden yardım almanızı öneriyorum.

Ama lütfen avukatla da görüşün yanına kalmasın şerefsizin.

10 temmuz 13:04