sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  40 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  eski sevgilim bana ne zaman döner ya da döner mi?

  süslüler benim yaklaşıp 1 ay önce ikimiz de çok yıprandık diyerek terk eden bir eski sevgilim vardır hatta soru cevaba da birkaç kez soru sormuşluğum vardı bu konularla ilgili hepiniz de hayatına devam et tarzı cevaplar vermiştiniz fakat ben hala bir umutla dönmesini bekliyorum. biliyorum ikimizi de tanımadan bunun hakkında yorum yapmak çok saçma fakat ben yine de fikrinizi almak istiyorum. kendisi özgürlüğüne baya düşkün biriydi, bana gerçekten aşıktı ailesiyle tanıştırdı, ailesiyle tatile falan gittik, küçük yeğeni(4 yaşında) bile ne kadar aşkla bakıyor demiş bir insan. hatta benimle gelecek hayallerini bile paylaşıyordu çocuk vs. bunlar güzel taraflar. yaklaşık 2 yıldır birlikteydik. 1 yılı çok güzel geçmesine rağmen son 1 yılı genelde tartışmalar, küçük aralarla geçti. bundan önce ciddi olarak hiç ayrılmadık sadece 1 hafta ara verdik o kadar(onda da ertesi gün seni hemen aramak istedim vs gibi konuşmalar yapmıştı) böyle ara versek de hemen arkasından senle kavga etmek istemiyorum, edince kafamı toparlayamıyorum, yemek yiyemiyorum falan diyordu. ama böyle demesine rağmen anlaşamayıp tartıştığımız da çok oluyordu. kendisi aynı zamanda ona ilgiyi çok verdiğimi biraz bu ilgi sayesinde kendisinin bana ilgi vermemesine gerek olmadığını falan da söylemişti. yani bana ilgisiz de davranıyordu ama karakteri de onu böyle yapmaya itiyordu. cinsel açıdan gayet iyidik fakat son zamanlarda ben kendimi biraz çekmiştim ayrılma kararı almasında bunun da etkisi olduğunu düşünüyorum. hee asıl ayrılma sebebi de ilişkinin heyecanını kaybetmesi, daha bağımsız olabilmek(birlikte yaşama vs), beni biraz çocuksu görmesi. buraya kadar okuyan olduysa teşekkür ederek sizce bu tipte bir adamın bana dönme olasılığı nedir? işi daha da arttırarak ne kadar zamanda döner tahmini yorumlarını bekliyorum süslüler.

  1. Havalar ısınmaya başlasın döner süslü en geç Nisan diyorum.  

  16 ocak 20:44

  2. benzer nedenlerden ayrıldık. benimki gidip başkasıyla çıkmadan değerimi anlayamadı açıkçası, çıktıktan hemen sonra da geri dönmek istedi ama başkasıyla çıkınca da her şey aynı olmuyor...

  16 ocak 20:46

  3. ben 3. birinin varlığından şüpheleniyorum. aynısı başıma geldi çünkü. benden ayrılırsa ölğr heralde filan diyordum öyle aşıktı ama ne yazıkki. üzülmeni istemem ama bende senin gibi ümitsizce bekledim araya başkaları girdi ama hala bekliyorum napalım sanırım onu unutturacak kadar iyi biri gelene kadar unutamayacağız çünkü dönmeyecek üzgünüm 

  16 ocak 20:53


  4. kafasındaki gibi var biri demek ki sizi bırakmış, benim de sevgilim benimle aynı evde yaşamak istiyor. ama bu hiç ayrılık sebebi olmadı. o açık açık daha özgür bir kadın istiyor. siz öyle olsanız dahi sizi istemez. buna da eminim. bana kalırsa boşuna bekliyorsunuz. birlikte olmak olarak algılamayın bunu, sizinle yaşayacağını yaşamış. aşk ilişki flört vs ne ise işte. bitmiş sonuç olarak

  16 ocak 20:53

  5. anonim 1 teşekkür ederim süslüm yorumun için.

  anonim 2 ne kadar süre içerisinde döndü ve döndüğünde hatalarını fark edip size daha düşünceli davranmaya başlamadı mı? benimkinin başkasıyla çıkacağını zannetmiyorum yakın zamanda fakat en az 3-5 kızla birlikte olduğunu düşünüyorum tek gecelik olarak fakat tık yok hala :(

  16 ocak 20:55

  6. kimseyi tek gecelik ilişkilerini önemsemeyecek kadar sevmeyeyim. amin.

  16 ocak 20:58

  7. anonim 3. başka birinin olmadığına aslında eminim çünkü her şeyi açık açık konuşurduk ki bana zamanında seni aldatmak istiyorum tarzı cümleler de kurmuştu yani öyle bir şey yapsa bana söylerdi çünkü bana söylemesini istemiştim. belki küçük flirtler yapmıştır clublarda vs o kadar. süslüm umarım sen de yakın zamanda unutup seni çok seven birini bulursun ama ben beklemeye devam.

  anonim 4 ya zaten ayrılık sebepleri aslında çok saçmaydı ama bu onun kafasına çok fazla takılıyordu yani ilişkimizin başından beri onun için sorundu. onda kalmıyorum diye babamla tartıştığı bile oldu. maalesef bu konuda o kadar anlayışlı bir insan değildi. aşkı bitmiş olabilir ama çok hak ettiğim bir ayrılık olmadığından ona da gerçekten isteyebileceği her şeyi verdiğimden(benim dışımda gelişen durumlar hariç -kalma, yaşama gibi) beni terk etmiş olması fikrini anlayamıyorum.

  16 ocak 21:01

  8. 4 yaşındaki çocuk “ne kadar aşkla bakıyor” cümlesini kurdu mu gerçekten ahahha. Bu sözlük beni dumurlardan dumurlara sürüklüyor.

  16 ocak 21:04

  9. ya o dediğim cümle biz ayrıldıktan sonra olma ihtimali. bir kesinliği de yok fakat ilişkimizin son bir ayında falan birlikte olmuyorduk ve ayrılalı 1 ay geçti dolayısıyla bu iki aylık süreçte elbette başkalarıyla birlikte olmuştur. şu an ayrı olduğumuz için de benim bu konuda bir şey söyleme hakkım yok. hee dersiniz sizi bırakan biri nasıl hemen başkasına koşuyor falan bunu anlarım ben yapamazdım çünkü cinselliğe daha duygusal bakıyorum ama o öyle değil. dolayısıyla iki aylık süreçte insanlarla konuştuğunu tahmin edebiliyorum.

  16 ocak 21:04

  10. bana geri dönecek adam biz ayrıyken başka biri ile birlikte oluyorsa, aa canım ne olacak ayrıydık zaten karışamam gözüyle bakamam. bana dönecekse beni seviyor demektir. ve ben başkasının tenine karışmış bir adamı tekrardan sevebilecek, ihtiyaç canım gözüyle bakabilecek bir kadın değilim. benden önce yaptıkları zerre umrumda olmaz ama. bana dönecekse. ne idüğü belirsiz kızlarla birlikte olup beni de aşkını da riske atmamalı. içim almaz benim, kusura bakmayın.

  16 ocak 21:08