28 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

eski sevgilimin yeni sevgilisi bana benziyor ?

uzun bir ilişkiydi ve 4 ay önce bitti. dün bir hikaye atmış yeni sevgilisi %90 ihtimalle. ve kız bana o kadar benziyor ki. hatta fotoğrafı görünce önce kendim sandım benim böyle bir fotoğrafım mı vardı diye düşündüm sonra bir detayda farkettim kendim olmadığımı :d bir çok arkadaşım da bana fotoğrafı atıp sen sandım dediler. bi garip hissettim ne bileyim. ayrılan bendim ve o barışmak için 2 hafta boyunca çok uğramıştı. daha önce de bir kaç kere ayrılıp barışmıştık her seferinde sanki ölüyormuş gibi tepkiler verip ağlıyordu sürekli. yani sanki ilişkide aşkından ölen taraf oymuş gibiydi sürekli. zaten son bir kaç ay benim sevgim ciddi derecede azalmıştı ama 4 ayda yeni sevgili bulması bana garip geldi. üzüldüm mü bilmiyorum ama sanırım asıl düşündüğüm şey, benim şuan asla bir ilişki yaşamak istemeyecek kadar yorgun olduğum halde onun sevgili yapması. çok yıprandım 4 yılda. demekki o o kadar yıpranmamış ki 4 ayda toparlanıp yeni sevgili bulabiliyor. kızın bana çok benzemesi de bayağı garip geldi. benim bu olaya bu kadar takılmam da garip geldi :d atlattığımı düşündüğüm halde acaba içimde bir şeyleri bitiremedim mi diye düşünüyorum. gerçi bir yandan da rahatladım çünkü hayır diyemeyen biriyim ve tekrar görüşüp konuşmak istese hayır diyebilir miydim emin değilim. sevgili yaptıysa artık benimle konuşma gibi bir ihtimali de kalmadığı için rahatladım. huf bilemiyorum siz ne düşünüyorsunuz onu merak ettim. dobra olun buarada eğer benim düşüncemde yanlış bir şey varsa söyleyin çünkü şuan hissettiklerimi pek anlamlandıramıyorum

1. 30 yaşındayım, bütün sevgililerim birbirinin kopyası gibi. hatta nihayetinde babama benziyorlar bence (kimse benzetmese de, bence yani). şu anki sevgilimden öncekilerin hepsi de dünya ahiret bacım gibiler.

18 eylül 14:39

2. “adamı bıraktım sonra gitmiş benim çakmamı bulmuş, hayır ben bu adamı da sevmiyodum zaten ben ayrıldım ama şimdi yanında biriyle görünce kıymete bindi, ay napsam ya, ben de sanıyordum ki hep benimle barışmak isteyip duracak, ay niye buldu ki şimdi birini puffff”

18 eylül 14:53

3. Dizide bi oyuncu çıkınca benzer başkasını bulup bir şey olmamış gibi yerine koyup devam ediyorlar ya ona benzemiş :d

18 eylül 14:56


4. İlişkinizin bitiş şekline bağlı olarak acı çekme süreniz değişebilir. Sevgilinize göre demek ki bazı şeyler bitmiş sizde bittiğini sanıyordum demişsiniz belki önünüze kafanıza yatan birisi çıksaydı siz daha önce bile sevgili yapabilirdiniz . Benim kesin beğendiğim bir tip yok ama belli tipleri beğenen insanlar var bu çok normal . Biraz insan benden önce sevgili yapmasın benimle uğraşsın istiyor ama malesef olmuyor . İnşallah karşınıza içinize sinen iyi biri çıkar .

18 eylül 14:58

5. 26 yaşındayım, 3 sevgilim oldu hepsi aynı sayılır.farkettim ki hoşlandıklarım bile aynı özelliklere sahip.çekik göz, çerkes burnu, geniş omuz, düzgün el ve tırnaklar.hepsi aynı ve benim de bacımlar.anlıyorum, çünkü sevgilimin eski sevgilisinin de yüzünde ben var diye Tribe girmiştim hiç benzemiyor olmamıza rağmen:) hayatı bu kadar kişiselleştirmemeliyiz.hem geçmiş gitmiş, bu benzerlik sizin değil eski sevgilinizin sorunu artık:) 

18 eylül 14:58

6. Sevdiği yüz tipi sizinkidir. Benim de çoğu sevgilim birbirine benziyor. Özellikleri bile aynı, hepsinde bir daddy issues sendromu var :p

18 eylül 14:59

7. 4 ay baya uzun bir süre demeye geldim. O kadar çok size benzemesi enteresanmış kızın. Ama illa bir şeye işaret diyemeyiz. Boşverin yolunuza bakın.

18 eylül 15:04


8. 4 ay birini unutmak için gayet yeterli bir süre rahat bırakın insanlar ilişkilerine baksınlar, sizi ilgilendirmez.

18 eylül 15:07

9. süslü en çok şaşırdığım birisini kendiniz sanacak kadar benzetmeniz. bir detay ile olmadığınızı anlamanız.. bayağı tuhaf yani insan kendisini nasıl tanımaz. benzetmek ayrı kendiniz sanmak apayrı bir şey.

18 eylül 15:27

10. Kesin sizi seviyor ve unutamadı gitti benzerinizi buldu garibim ne yapsın. (Nasıl duymak istediğiniz cevabı aldınız aldınız ? )

kendi hayatınıza bakın, boş işlere bu kadar kafa yormayıın.

18 eylül 15:46