18 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

eski sevgiliyi telefon rehberinden silmemek?

selam arkadaşlar şimdiii şöyle bir şey aklıma takıldı. benim eski sevgilim (1,5 sene oldu ayrılalı) bana arada yazıyodu falan böyle hal hatır sorma gibisinden ama sonlara doğru çok büyük kavgalar ettik laflar söyledi bana. sonra işte geçen sevgili yapmış onu öğrendim. ilişkisine bir şey diyecek halim yok ama sadece şunu merak ediyorum. sevgili yapmış ve onu deli gibi seven birisi neden hala rehberinde eski sevgilisini tutar? normal mesajdan ve aramadan engellemiş. acaba şuan ilişkim var ama bişey olursa kafa dağıtmak için kullanırım diye falan mı düsünüyor? :/ benim aklıma baska bisi gelmedi ve bu yüzden kendimi kötü hissediyorum. karsımdaki kim olursa olsun onda böyle bir izlenim ne bileyim yani “bu kız nasılsa bir mesajıma bakar yine bana yazar” falan diye bir düsünceye kapılmasına izin verdigim icin biraz kötü hissediyorum :( umarım anlatabilmisimdir nasil hissettigimi. fikirlerinizi bekliyorum :( iyi geceler herkese <3 

1. kolay değil tahmin edebiliyorum ama ayrılalı 1.5 sene olmuş. kendisine başkasını bulmuş. lütfen detaylara takılıp ne kendinize umut verin ne de umutsuzluğa kapılın. kendinize yeni bir yol çizin ve çok çok mutlu olun :)

18 ekim 22:09

2. Rehberinde olduğunuzu nereden biliyorsunuz?

18 ekim 22:10

3. Komple hicbir seye takılma diyosunuz yani 1.anonim :( sanırım en iyisi o olacak ya. Sonucta bir sey degismeyecek. Ama kafama takılıyor hep.

Whatsappta son görülme, profil fotoğrafı ve durumunu görebildiğim için ordan anladım sevgili 2. Anonim..

Tesekkür ederim yorumlarınız iciin

18 ekim 22:12


4. 1.anonimim lütfen hiçbir detaya takılma. boşver, kendi hayatına kendine odaklan :)

18 ekim 22:14

5. 2.anonimim, her şeyi görebilmeniz listesinde olduğunuz anlamına gelmez. Her şeyini herkese açık yapmış olabilir. 

18 ekim 22:18

6. Cok tesekkür ederim. Ya zaten bu saatten sonra bir sey degismez hayatına bakıyor umarım mutlu olur cok. Kötü herhangi bir isteğim yok da işte kafaya takınca insan takıyor ama artık cevap aramayı bırakıp yola bakma zamanı sanırım.. siz de cok mutlu olun cok cok cok tesekkür ederim 1. anonim :)) 

18 ekim 22:20

7. 2 ve 5. cevaptaki anonim. Evet haklısınız fakat o bilgileri kimseye acmadigini cok uzun zaman once beni sildiginde görmüstüm. Sonra tekrar eklemisti. Hem ordan biliyorum hem de baska bir telefondan ekledigimde herhangi bir bilgisi görünmüyor. 

18 ekim 22:21


8. ben de engellediğim kişiyi watsapp tan engellemeyi unutmustum.böylesi durumlarda watsapp pek önemsenmiyor bence.sonra silmiştim konuşmaları bu kadar.

18 ekim 22:29

9. Anladımmm sanırım çok da kafa yormaya gerek olmayan bi konu bu 8. anonim. Önemsemeyeceğim bende. Teşekkür ederimmm. 

18 ekim 22:34

10. bence oyle süslücüm(8. anonim)

18 ekim 22:58