3 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

evinizde hangi interneti kullaniyorsunuz?

ben ttnet kullaniyorum taahhutum bitmek uzere, 75 gb kotali 75 tl civari ama tek basima kaliyorum bu kota gereksiz fazla oldu bana zaten en fazla internette video ve dizi izleyen biriyim bunu dusureyim diyorum sitesinden baktim hic oyle uygun bi kampanya yok acaba superonline'a mi gecsem diye de dusundum ama etrafimda kullanan da yok hic acaba sizlerden memnun kalan var mi ? veya bana tavsiye edebileceginiz kendi kullandiginiz f/p olarak iyi olan ttnet kampanyalari da olur cok uzattim tesekkurler simdiden

1. Superonline 50 gb 56 tl. Pek memnun değiliz diziler donuyor, instagram fotoğrafları tam olarak yüklenmiyor falan

6 aralık 2017 13:37

2. superonline kullanıyorum ve aşırı memnunum. hızı mükemmel. öncesinde smileadsl, ttnet kullanmıştım.

yalnız superonline'da taahüt imzalamadan önce iyice adresinize ulaşan kablo olup olmadığını araştırın. yoksa sözleşme imzalayıp sonrasında bizim henüz orada alt yapımız yok diyip internet verilmeyen ve fatura ödemek zorunda bırakılan abone şikayetleri çok var.

6 aralık 2017 13:40

3. ben de ttnet kullanıyorum. 50 gb üst limitli (yani adil kota şeysi işte), sınırsız ve en hızlı internete 62,5 tl ödüyorum. ttnetin internet anlamında bir sıkıntısı olmadı hiç ama müşteri hizmetleri bazen problem olabiliyor. diğer markaları pek bilmiyorum ama.

6 aralık 2017 14:48