sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
52 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

evli süslüler mesela yazın eve geldiğinizde?

eşinizle birlikte eve geldiniz. yazın giydiğiniz ayakkabıdan falan ayağınız şekilden şekle girmiş olmuyor mu ya da babet vs giydiyseniz naylon çorapla koku yapmıyor mu ya da yırtılmıştır belki komik gözükmüyor mu evlilikte böyle şeyler nasıl oluyor:d tam derdimi anlatamadım ama eve gelir gelmez duş mu alıyorsunuz mesela ben eve gelince gayet akıntılı bir iç çamaşırı hafif terlemiş çoraplı oluyorum. genelde her gün duş alırım çünkü yemek temizlik ıvır zıvır derdim yok. evlenince her geldiğim an duşta alamam. bilmiyorum böyle saçma şeyleri bi tek ben mi düşünüyorum eşime sürekli dur bi duş alıyım ondan sonra sevişelim mi diyeceğim :(

1. Ayak kokusuna dikkat edin, pamuklu çorap kullanın ne bileyim,erkekler bakıyor böyle şelere onların ayakları her daim gül kokuyormuş gibi. azcık terden de bir şey olmaz, uzun bir gün geçirmişseniz duş alın sonra sevişin. zaten terleyeceksiniz ki. Evli değilim ama cevaplayabilirim sdfsdf

10 şubat 21:49

2. Aynen öyle diyorsun süslü, “ ben bir banyoya gireyim, terliyim.” diye. Bunun kadar da doğal bir şey yoK, eşinle aranda bunlar utandırıcı konuşmalar olmuyor, çok doğal. Eşimin de benim de ayak kokumuz olmuyor süslü, diyelim ki babet giydin koktu, eve gelir gelmez ayağını, elini, yüzünü yıkamıyor Musun zaten? Ben yıkansam bile yazın ayaklarımı eve gelir gelmez kesin yıkarım.

10 şubat 21:51

3. Tabii ki yıkıyorum süslü zaten eve girer girmez duş alıp temiz pijama giyerim genelde. Ama mesela eve girerken bile o görüntü ter vs beni düşündürüyo. Hiç sevmem böyle şeyleri ya uf

10 şubat 21:53

4. Anonim 3 şimdiden düşünmek zorundayım çünkü haziranda düğünüm var :D keşke yazın evlenmeseydim bile diyorum bunları aklıma getirip

10 şubat 21:54

5. O kadar hayatın akışında kendi kendine yer bulacak bi şey ki bu düşündüğün... canın ister duş alırsın canın ister kokmuyosan terin soğusun diye oturursun. Kokuyosa koşarsın ayaklarını yıkarsın,donunu değiştirir şortunu giyer gelirsin. yani ne acayip bi soru sormuşsun cevap vermeye çalılırken fark ettim asdfgh mesela yazın dışardan gelir gelmez leğene (evet leğen) soğuk su doldurup biraz da tuz atıp ayaklarımızı sokuyoruz içine off cosss ediyo resmen! yamuk yumuk kokuk falan ona bakmıyo kimse lol!

bunlar planlanabilecek şeyler değil şekerim, bi gün öyle bi gün böyle olur. düşünme bile şimdiden.

10 şubat 21:55

6. Evli değilim ama kırk derecelik yaz günleri eve gelince hiçbir şey demeden banyoya gidiyorum bir su dökünüyorum terlediysem sonra da hohh nasıl sıcaklamışım nasıl terlemişim öyle oturamazdım diyorum. Ya da hiçbir açıklama yapmıyorum. Donumu değiştiriyorum değiştirmem gerekiyorsa ama gerekmiyorsa zaten temizse azıcık akıntı var ya seks yaparsak da akıntımı görürse diye düşünmüyorum tabi ki görecek normal yani. o külodun zerre akıntı değmemiş halde olması mümkün değil sırf seks yaparsak diye gerçekçi olmayan vücutsal beklentilere sokmayın kendinizi. Siz insansınız bunlar ayıp utanmalık sıkılmalık durumlar değil.

10 şubat 21:57

7. Saçmaladınız iyice ya. Tek evlenen siz değilsiniz. Yazın evlenen de ilk siz değilsiniz. 4 yıllık evliyim şu saçma şey asla aklıma gelmedi. Terliysem girerim duşa. Kirliyse de üstümü değiştiririm. Kocam da devamlı çiçek kokmuyor zaten.

10 şubat 21:57

8. sanırım bir ilişkiniz yok ya da yeni. ben de evli değilim, seks hayatımız da yok esasen ama çook uzun süredir biriyle birlikteyim. ama bunlar o kadar sıradan geliyor ki. termiş, tüymüş, kokuymuş, en kötü halinle görmeymiş vs. bunlar bir süre sonra konuşulması basit bir konu haline geliyor, çorabım yırtıkmış falan yani hiç önemli değil, pijamanın dizi çıkmış gibi gibi. tabii ki kişisel bakım ve temizlik iki kişi arasında önemli ama bunlar utanılacak, çekinilecek şeyler olmuyor.

10 şubat 21:58

9. Ay yok süslü o kadar da değil, sonuçta dışardan geliyorsun yani. İnsansın. Merak etme, her gün düZgün duş alıyorsan ve aşırı terleme veya ter kokusu problemin yoksa öyle bir sıkıntı olmaz. Hem bu düşündüğün şeye evlendikten bir süre sonra güleceksin bile.

10 şubat 21:58

10. pardon evlenecekmişsiniz.

10 şubat 21:59