15 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

eyyy aslan burcu kadınları       ?

sizi en mutlu eden, başınızı döndüren, “ya ben bununla uzun yıllar yürürüm”, “beni göklere çıkarıyor” dediğiniz erkek hangi burçtandı? (merak ettiğim uzun süreli iliskiler, hatta evlilikle sonuçlanmış olanlar)

1. sevgilim başak, yükseleni yengeç. ilginç bir şekilde anlaşıyoruz. ilgisini, şefkatini, anlayışını seviyorum. ben daha dominant karakterli olduğum için genelde o alttan alan taraf oluyor. ilişkide ne aradığınız önemli. size güven verecek, huzurlu ve uzun sürecek bir ilişki arıyorsanız yengeç burcu erkeği ile anlaşabilirsiniz. bunun dışında koç burcu erkeği aslan kadınına biçilmiş kaftandır.

11 temmuz 02:35

2. Aslandı. İlişkinin başında ona karşı nasıl yükseldiysem biterken de aynı hızda yere çakıldım. 

11 temmuz 02:36

3. 3 sene sürdü bu arada ben 2. Anonim

11 temmuz 02:37


4. Ay hiçbir burç tam anlamıyla mutlu edemedi ya :( ne yazık ki 12 burcun hepsinden adam tanıdım. Evet.

11 temmuz 03:03

5. 1.anonimin kombinasyonunun tersi yani burcu yengeç yükselen başak. Gerisi 1.anonimle aynı. Aynı anda yükselmiyoruz, kimse ego yarışına girmiyor. Fazlasıyla duygusal olduğumuz için sanırım düşünmeden hareket etmemeye dikkat ediyoruz. Kısacası dengedeyiz.

11 temmuz 06:44

6. Koç burcu

11 temmuz 09:37

7. Aslında olayın tamamına bakmak lazım. Şu burç demek bu yüzden çok yanlış.

Haritada uyum, birbirinin eksik olan özelliklerini tamamlama gibi kriterlerdir doğrusu.

Ben mesela burcum gereği ikizlerle asla anlaşmamam lazımken, marsım ikizler erkek arkadaşım ilk başta sadece bana savaşma gücü verdi. Sonra çok ciddi ikimizde dik kafalı olduğumuz için sınav dönemimiz oldu. Sonrasında gayet güzel giden bir ilişkiye döndü.

Haritanız da düşük konumda veya yüksek konumdaki özellikleri tamamlayan kişi sizi mutlu edecek kişi.

Ancak onunda haritasında sizin onu tamamlamanız lazım.

Bizim ikimizinde eksikliği savaşmamızı ömrümüzde hep tek olarak verdik. Benim marsım ikizler onun marsı aslan. İkimizi güçlendiricek bir ilişki oldu.

11 temmuz 10:41


8. 4 senedir gel gitlerle de olsa boğa burcu. yaşımız daha genç ilerde ne olur bilmiyorum.

11 temmuz 14:21

9. boğa burcu flörtüm vardı.birbirimizi çok iyi anlıyorduk.ama uzak mesafeler araya girince ilerletmedik , yollarımızı ayırdık.eğer beraber olabilseydik çok mutlu olurduk.

11 temmuz 15:32

10. Koç burcu

11 temmuz 17:02