5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

f/p oranı en iyi far paleti konusunda yardım?

günaydın süslüler :) uzun zamandir aklimda urban decay naked 1 paleti vardı param olunca almak istediğim renk skalasini begendigim lakin 225 tl olmuş :/ o yüzden maksimum 150 tl olacak şekilde bu renk skalasına benzeyen pigmentasyonları iyi ve turkiyede satilan bir far paleti var mı bildiğiniz? bi de the balm far peletleri fiyatlarini hak ediyor mu ? şimdiden çok teşekkür ederim hepinize mutlu günler dilerim :)

1. Aklıma istediğin aralıkta bir far paleti gelmiyor fakat the balm indirimdeyken fazlasıyla hakediyor. Nyx ve sleek in de paketleri baya iyi, aynı fiyata birden fazla palet de alabilirsin hem.

7 aralık 2017 10:17

2. fiyatı düşük olanlardan w7'ın mac çakması naughty nine-midsummers night, rdl 15liralık paletlerini ve makeup revolutionun paletlerini öneririm.

makeup revolutionun iconic 1 paleti ud nin paletine çok benziyor, w7 nin de buna benzer paleti var. bir anda çok para vermek istemiyorsanız bu paletlerdeki renkleri deneyip size uyup uymadığına karar verebilirsiniz. makeup revolutionun pigmentasyonu bana yeterli geldi ama ud nasıldır bilemiycem.

belki tepki çekicem ama o kadar tozutan ve göze sürdüğünüzde tüm renkler aynıymış gibi duran the balm ın paletlerine 60lirayı bile fazla görüyorum

7 aralık 2017 10:31

3. 150 tl üst limit ise nyx palet almanı öneririm. 2 tane sağlam palet edinirsin rahatlıkla. Ultimate serisinden ben aşırı memnunum. Ayrıca herkesin önerdiği perfect filter serisi kesinlikle. Youtubedan pigmentlerine bakabilirsin. Bu 2 seriden birer palet bence yeter. 

Ya da tek palet dersen de bence zoeva dan seçebilirsin. Muhtemelen ig satıcılarından 

7 aralık 2017 11:59


4. Herkese çok teşekkür ederim hepsini araştırıcam :)

7 aralık 2017 14:01

5. bence 150 denoyle gecistirmelik bir sey alinacak az bi para degil. biraz daha bekleyin para biriktirin, anastasia ya da huda alin.. zoeva da guzel, bu fiyata oluyor mu onu bilmiyorum. ikisinin de pigmentasyonu ve dokusu nyx ve balmdan cok daha iyi.

7 aralık 2017 22:06