5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

fiat 500c lounge mı polo mu??????

fiat 500ün küçüklüğünü göz ardı edersek (genelde tek kendim bineceğim çoğunlukla) ikisi arasında yol tutuşu, yakıt tasarrufu, en en önemlisi çarpma olası kaza darbeye karşı dayanıklılık vs vs konusunda bilgisi olan var mı? çıkarabilecekleri teknik sorunlar falan? volkswagen daha dayanıklı geliyor bana ama fiat da minimini tam benim işimi görecek bir araç kararsız kaldım..

1. volkswagen

13 eylül 22:06

2. Fiat 500c'nin euroncap skoru 3 yıldızken, polo'nunki 5 yıldız. Internette "fiat 500c vs polo" yazınca çok net gözüküyor polo'nun daha iyi olduğu. Görsel olarak Fiat daha sevimli ama:)

13 eylül 22:18

3. Kesinlikle fiat c tam benlik ama poloda kendimi daha bi sağlam basıyor gibi hisederim gibi

13 eylül 22:31


4. Ben 2. anonim, polo kullanıyorum bu arada. Yakıt sarfiyatı konusunda çok iyi. Yol tutuşu bulunduğu segmente göre iyi. Park problemi yok, buraya girmez dediğiniz yerlerin çoğuna 1-2 ekstra manevrayla giriyor. Hiç kaza yapmadım çok şükür ama çarpma esnasında güvenlik açısında euro ncap skorlarını yazmıştım zaten.

Polo çirkin bir araba değil, estetik konusunu çok kafaya takmayın derim ben.

14 eylül 00:03

5. Polo diyorum bende. Motorlari cok saglam ve tutusunu begeniyorum. Fiat grubundan da nefret ediyorum nedense kagit gibi geliyor.Kesinlikle polo:)

14 eylül 00:15