12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

filtre kahve öneriniz var mı???

süslüler starbucks harici önerileriniz var mı? starbuckstakilerin hepsini denedim bana tadı inanılmaz yanık gibi geliyor sevemedim. daha yumuşak içimli kahve seviyorum. marka ve çeşit önerilerinizi bekliyorum. istanbuldayım bu arada gidip alabileceğim yerler de olabilir. çok teşekkür ederim şimdiden

1. starbucksin kahvelerini malesef cok kavuruyorlar ayni tadi yakalayabilmek icin. tchibo’dan alabilirsiniz kahveyi, hem daha ucuz hem de kesinlikle daha lezzetli. brazil mild’i onerebilirim yumusak icim icin

11 ekim 15:10

2. starbucks'ın veranda blend'i baya yumuşak içimlidir aslında, oldukça hafiftir. orta sertlikte olanlardan house blend de hafiftir. aslına bakarsanız bence veranda blend'den daha yumuşak içimli kahve bulamayabilirsiniz.

11 ekim 15:11

3. Starbucks pike place denediniz mi? Dünyanın en hafif kahvesi olabilir. Tchibo da iyidir ama

11 ekim 15:18


4. Madem yumusak seviyorsunuz, markadan bagimsiz olarak Blonde roast olan kahveleri deneyin bence. daha az kavrulduklari icin aciliklari daha az oluyo.

11 ekim 15:22

5. pike place +1

11 ekim 15:42

6. Starbucksta en içebildiğim blonde olan veranda olmuştu ama o bile yanık gibi geliyor bana süslüler. Tchiboya bakacağım mutlaka. Teşekkürler hepinize

11 ekim 15:42

7. veranda blend bile size ağır geldiyse demek ki kahve tadını sevmiyorsunuz süslü.

11 ekim 16:25


8. tchibo guatemala bence dünyanın en mükemmel kahvelerinden biridir. ne hafif ne ağır. tavsiye ederim. ya da lavazza'nın kahveleri de starbucks'ın kahvelerine göre çok daha güzeldir.

11 ekim 17:04

9. Suslu tchibo'daki african blue için en yoğun kahveleri olduğunu söylüyorlar ama bence denemelisin, zaten 50 gram bile çektirip deneyebiliyorsun. Starbuckstan aldığım kahveler bana da yanık tadı veriyor. Yalnız kuzenim amerikadan breakfast blend göndermişti o çok güzeldi burda rastlamadım hiç.

11 ekim 18:45

10. Her kahve sorusuna aynı öneriyi yapıyorum, kendimi non affiliate link veren youtuber gibi hissetmeye başladım. Önerim Montag Coffee. Kadıköyde dükkanları var, yerinde tadıp alabilirsiniz. Ben internet sitesinden alıyorum.

11 ekim 18:50