sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
41 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

flört müyüz sadece fuckbuddy mi? siz olsanız ne yaparsınız?

 merhaba süslüler. lütfen okuyup ufak da olsa siz ne düşünürsünüz söyleyin.  7 ay önce tinderda bir adamla tanıştım. ilk zamanlar öyle konuşmadım ama o yılmadı yazmaya devam etti sonunda ben de yazdım. görüştük, sohbet muhabbet mükemmel bir gece geçirdik. dışardaydık ama eve gitmedim. neyse bu bir süre böyle devam etti. artık sevişmeye de başladık, yiyoruz içiyoruz geziyoruz falan. ben bu adamı 2-3 kere kahve içmeye çağırdım hepsinde bir şey söyledi gelmedi. ama o ne zaman çağırsa gittim görüştüm seviştim. konuşma başlatıyor 5 saat sonra cevap yazıyor. görüşelim mi diyorum bir bahane buluyor. en son bundan dolayı sinirlendiğimi söyledim “ne alaka ya 5 saat sonra yazıyorsam ne olacak, hayati bir durum yok sonuçta” dedi. ben daha çok sinirlendim. ama konuşmayı başlatan hep kendisi. dün akşam görüşecektik kendisi söyledi. ikimiz de işten çıktık eve geldim üstümü değiştirdim mesaj attım kaçta görüşeceğiz diye, bana “ ya çok yorgunum öyle böyle şöyle” deyip ekti beni. ben çok ağır konuştum defol git dedim. bu bir sürü mesaj attı. “ben seninle görüşmek istemesem neden görüşelim diyeyim, yazmak istemesem neden hep yazayım? günlerdir başıma gelmeyen şey kalmadı. taşınma telaşım var bütün arkadaşlarım sattı her şeye kendim yetişmeye çalışıyorum. bir de üstüne işim çok yoğun. ben seni arkadaşlarıma bile söyledim. ama sen kafanda uydurmuşsun bir şeyler ona inanıyorsun. seni istemediğimi mi falan mı duymak istiyorsun? ne? ” dedi. bu arada beyimiz mühendis. bir de tam bir terazi burcu ya. bir aşırı ilgili diğer gün babasını öldürmüşüm gibi. soracağım şey, sizin başınıza böyle bir durum gelse ne yaparsınız süslüler? bu arada en başta söylemeyi unuttum. bu adamdan çok fazla hoşlanıyorum süslüler.

1. ben bile burdan adamın sizi cinsellik için kullandığını anladım. adam bas bas bağırıyor daha ne yapsın? savunması da resmen güldürdü. bunlar aynı kitaptan çalışıyorlar sanırım. ben olsam her yerden siler bir daha da görüşmezdim.

15 ocak 21:18

2. Böyle erkeklerin de ortak özelliğidir zaten. Hep başlarına bişey gelir. Ya arabalarına bişi olur ya anne babalarına ya arkadaşlarıyla kavga eder. Ama hep bi ‘bahanesi’ olur. Yol verin böyle erkeklere prim vermeyin ya :( zaten doğru kişi size hissettiriyor

15 ocak 21:18

3. Ben de öyle hissediyorum süslüler. Kesinlikle bu olaylardan sonra yazmadım, aramadım, sormadım. Ama hep mesaj atan kendisi. Bir de aynı yerde oturuyoruz aramızda arabayla 15 dk var. 

Ama bazen öyle bir konuşuyor ki gerçekten çok ilgili, değer veriyor, istiyor, özlemiş. Dün ektiği için her yerden engellemek istedim ama yapamadım. 

15 ocak 21:21

4. Amacı tabi ki cinsellik. Üstelik bunu karşılıklı olarak bile görmüyor. O ihtiyaç hissettiğinde siz gidiyorsunuz ama o sizin ihtiyacınız olduğunda yok. Fuckbuddylik bile karşılıklıdır. Ortak bir şeydir sizin sevişmeniz bile ortak değil bana kalırsa

15 ocak 21:21

5. Bakın şimdi de mesaj atmış. “Her şey üst üste geldi. Durulmak adına haftasonu rakı içelim mi?” Diye. O da yalan olur :) dedim. “Olmaz merak etme” dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum süslüler. 

15 ocak 21:22

6. İşte öyle konuştuğu zamanlar asıl nedenini siz de biz de iyi biliyoruz süslü.

15 ocak 21:22

7. Söyledim. Fuckbuddysek bile bunun bir karşılığı olmalı. Ben istediğim zaman sen kabul etmiyorsun diye. Ben seni sadece fb olarak görmüyorum ki? Sana yemin ederim 1 aydır ev boş kalmıyor dedi. Burada doğru söylüyor süslüler. Sürekli erkek arkadaşları geliyor buna sürekli kalıyorlar gitmiyorlar. Ben bile kaç kere denk geldim. Gecenin yarısı kapı çalıyor hop bakıyorum o gelmiş bu gelmiş. Bir şey de söyleyemiyor arkadaşlarına. 

15 ocak 21:24

8. Kullanıldığımı düşünürdüm süslüm üzgünüm ama, sizden hoşlanmıyor bence. Vakit geçiriyorsunuz sadece bu. Siz acaba iş fuckbuddylikten çıksın hoşlanma falan mı olsun bekliyorsunuz ? 

15 ocak 21:25

9. 5. Anonime katılıyorum. Adam çağırdığında siz hep müsait oluyorsunuz fakat siz ihtiyaç duyduğunuzda o olmuyor. Herzaman ulaşılır olmayın bence. Sizinde kurallarınız, çizgileriniz olsun. Bana size karşı saygısı yok gibi geldi.

15 ocak 21:26

10. bariz oyalıyor ya. hiç vaktinizi harcamayın süslücüm. seks iyiyse siz de istiyorsanız fuckbuddy olabilirsiniz ama fazlasını beklemeyin bence. bunları aşıp sevgili olsanız bile adamın değişeceğini hiç sanmam.

15 ocak 21:26