8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

günlük pek kullanmayıp ne yapıyorsunuz?

kızlar günlük pedin zararlı olduğunu herkes söylüyor. peki sabah kalkıp akşam eve geldiğimizi düşünelim yani tüm gün dışarıdayız. akıntınız varsa iç çamaşarınızı değiştirmek zor, hatta imkansız gibi bir şey. bu durumda tüm günü kirli iç çamaşırıyla geçirmiş oluyoruz. bu da sağlıksız ve rahatsız edici bir durum değil mi? yoksa hiç akıntınız olmuyor mu? çözümünüz nedir

1. Katılıyorum. Çamaşırda leke bırakması da cabası :( takipteyim

15 mayıs 15:18

2. yillardir kagit havlu, bir eksisini de gormedim

15 mayıs 15:21

3. Yedek iç çamaşırı

15 mayıs 15:23


4. Akıntı oluyor ama eve gelir gelmez değiştiriyorum. Hafif koku olsa bile dışardan anlaşılacak bi koku olmadığı için önemsemiyorum.

15 mayıs 15:24

5. Ofiste her tuvalete gittiğimde günlük pedimi de değiştiriyorum

15 mayıs 15:47

6. O kadar çok akıntım olmuyor.

Nem hissedersem peçete kullanıyorum. Akşama da iç çamaşırımı değiştiriyorum. Bir dönem akıntım fazla olmuştu üniversitede sanırım, o zaman da yedek çamaşır taşıdığımı hatırlıyorum.

Jinekoloğum günlük ped kullanmamamı söyledi, kullanmıyorum.

15 mayıs 16:11

7. hiç akıntım yok. ben nasıl kadınım. sanırım adet döngümün tam olarak olmadığı için.

15 mayıs 17:19


8. Sabah teniz camasirimi giyiyorjm, oglene dogru eger akintim olduysa doktorumun onerisiyle gazli bez koyuyorum. Eczaneden ayri agri paketli olanlardan aliyorum. Akintim yoksa kullanmiyorum eve gelince zaten degisiyorum. Yazin hep elbise etek giydigim icin yanimda yedek ic camasiri tasiyorum ve ihtiyac duydugumda degistiriyorum. Eskiden pedsiz asla yapamam derdim ama mantar belasindan sonra vazgectim. Boyle idare ediyorum. 

15 mayıs 19:49