2 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

güzel sözlere kanayım mı yoksa bir daha görüşmeyeyim mi?

dibimi düşürecek şekilde iltifatlar yağdırarak en sonunda beni yok artık ya, o kadar da inanılmaz olamam fikrine ulaştırarak aklıma şüphe düşüren bir erkekten bahsetmiştim sanırım. bu benim kendime güvensizliğimden kaynaklı bir inanamama hali mi yoksa gerçekten kandırılıyor muyum diye gidip gidip geldim. çünkü hep bana söylenmesini istediğim sözleri duyuyordum. dün bana dedi ki, yani ağzından kaçırdı, bir kızdan kurtulmaya çalışırken bile onu kırmamak gerektiğini, ona güzeli alımlı olduğunu hissettirmek gerektiğini, yoksa kızın ölüye döndüğünü söyledi. yani bir anlamda kızları havaya sokmak için ya da ayrılsa bile cepte tutmak için böyle konuştuğunu düşündüm. yani yalancıktan. bir daha görüşmemem gerek değil mi?

1. Ölüye dönmek ne demek tam anlamadım ama ben yaklaşımını sevdim. İlişkiyi daha fazla devam ettirmek istemediği zaman karşısındaki kişinin güvenini sarsmadan, ayrılık dışında kötü hissettirmeden bitiriyormuş ilişkiyi gibi anladım ben. Hoşlanılan erkeğin veya sevgilinin kötü sözleri çok dokunuyor, güveni sarsıyor ve o bunu yapmıyormuş. aşırı iltifat tabi inandırıcı gelmez bir süre sonra ama hiç iltifat etmeyen erkekten daha iyidir.iltifat ediyor diye bi erkekle görüşmemek bence saçma. Başka beğenmediğiniz özellikleri varsa bilemem.

6 aralık 15:55

2. Saçmalamayın bence. Siz ne olduğunuzu biliyormuşsunuz zaten. Karşı taraf sizi iyi hissettirmek istiyor işte. 

Karşınızdaki ayrıldığı birine bile zarar vermek istemeyen biri. Olur olmaz o ayrı. Sizi cepte gördüğünü düşünüyorsanız daha fazla şeye ihtiyacınız var. 

6 aralık 16:19