5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

güzel, temiz içerikli bir allık istiyorum süslüler?

süslüler merhaba. demin aynaya baktım güneş alan bir odada. moralim bozuldu resmen. yanaklarımdaki gözenekler arşa çıkmış. her gün mutlaka allık kullanıyorum. bir de son zamanlarda göz altı kapatıcısı. bu ikisini de olabildiğince temiz içerikli şeylerden almak istiyorum. bu arada kullandığım iki allıktan biri cabana boy. onu da sanırım 2014'te almıştım. diğeri flormar'ın krem allığı. onu da 2016 ilkbaharda almıştım. sizce artık kullanmayayım bunları değil mi ? peki bana çok temiz içerikli bir allık tavsiye edebilir misiniz ? sizce gözeneklerimin sorumlusu allık mı ? hangi marka allık almalıyım ? mesela nars almak istiyordum kalıcı ve güzel diye ama temiz içerikli mi ? fiyat önemli değil temiz içerikli ve kalıcı krem/toz allık önerilerinizi bekliyorum. gözeneklerime moralim fena bozuldu... :(

1. bence gözeneklerinizin sorumlusu allık olamaz ya. ben düzenli peling yapınca açık ara gözeneklerimin büyüdüğünü fark ettim mesela. cilt bakımınızla da ilgisi olabilir.

6 aralık 2017 15:29

2. öyle mi ? peeling büyütür mü ? ay peeling de mi yapmayak :( sağol süslüm

6 aralık 2017 15:40

3. ben peeling neredeyse hiç yapmıyorum, 3-4 haftada bir anca belki. her gün asitli tonik kullanıyorum onun yerine. hem cildimi inceltiyor hem de gözeneklerimi büyütüyor çünkü. yani herkesin kişisel bir rutini olduğu için bunu tavsiye ettiğimden yazmıyorum da allığa gelene kadar diğer şeylerin cildinize etkisini gözlemleyin isterseniz diye yazdım :) sevgiler

6 aralık 2017 16:13


4. Allık the balm desert. Temiz içerikli kapatıcıyı ben de bulamadım hala. Phsicians formülasyon denedim ama inanılmaz çizgilere doldu. Bide müşteri hizmetleri berbat aşırı sorun yaşattılar bana o yüzden çöp dahi almam. Note kapatıcı için temiz içerikli diyorlar ama daha denemedim. 

6 aralık 2017 16:39

5. kullanmadım ama biota59elements markasının ürünleri bitkisel içerikli sanırım. sitesinde sık sık indirim de yapıyorlardı. aynı şekilde yaşam dükkanı sitesine bakabilirsiniz.

lilakutudan da temiz içerikli kozmetik ürünleri temin edebilirsiniz.

6 aralık 2017 16:45