50 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

geçmiş dönem çağrı dökümü vb.yani fatura kayıtları kullanım kayıtları nasıl kurtulurum.sildirmek mümkün mü yada erişelemesin ya.?

1. Numaramı taşısam ulaşılmaz hale gelir mi mesela? Turk telekomdan vodafone’a geçsem, turk telekomdaki geçmiş dönem fatura detaylarıma ulaşamayız dimi? Önemli kızlar lütfen.

16 nisan 14:17

2. süslü hattı iptal ettirip numara değiştirmek daha mantıklı olur bence

16 nisan 14:24

3. Konuşma, mesaj içeriği gibi bilgiler sadece adli olaylarda açığa çıkar. Mesaj içerikleri ise görünmez, sadece akış trafiği görülebilir. 

16 nisan 14:25


4. ve ayrıca siz de internetten son 2 ay içerisinde yaptığınız telefon görüşmeleri, mesajlaşmalar dahil saat, tarih ve konuma erişebilirsiniz. Bunun dışında kimse gidip sizin özelinize erişemez (Adli olaylar ve mahkeme kararı hariç.) ama içiniz rahat etsin istiyorsanız hattınızı iptal ettirip yeni bir hat alabilirsiniz. 

16 nisan 14:27

5. Doğru mu anladım bilmiyorum ama Türk Telekomun online işlemler uygulamasında o ay hangi numaralarla ne kadar konuşmuşum, kaç sms atmışım falan hepsi yazıyor. Uğraştım bayağı ama silmeyi bi türlü başaramadım, mümkün değil bence. elimden gelen tek şey babamın orayı kontrol etmemesini dilemek oldu çünkü en başta kabak gibi erkek arkadaşımın numarası duruyor (gizlinot: Swh)

16 nisan 14:58

6. Son iki ay değil baya bakılıyor online işlemlerden, hattımı iptal ettirirsem dikkat çeker , numara taşımak yapabileceğim tel şey

16 nisan 15:10

7. süslü naptın da böyle yusuf yusuf tutuştun :D

16 nisan 15:18


8. Sözlükten bi kaç arkadaşla konuştum telefonda, ama sözlük bilinmiyo eşim tarafından ve hat onun adına, artı faturamı aşmışım ve ben aşınca detaya bakıyor.bana bu numaralar ne derse napcam:(

16 nisan 15:20

9. amaaann be süslücüm ben de birşey sandım:D İş için görüştüm de beya arkadaşım vs de. arayıp sen kimsin mi dicek?

16 nisan 15:27

10. İş vb. Bir durumum yok.yeni arkadaş edincek biyerim de yok, rehberimdekiler sabittir hepsini biliyo gerildim:(((

16 nisan 15:28