62 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

gece onlar tarafindan rahatsız ediliyorum. dayanamıyorum artik. doktor çare olmadi ne yapacağım ?

çok korkuyorum. artık ben de rahatca uyumak istiyorum. hacı-hoca olayları işleri daha kötü yapar diye korkuyorum. ne yapacağım ben?

1. Gittim zaten. 2 farklı psikiyatriste gittim

8 ekim 23:24

2. İmanınızı kuvvetlendirmeye çalışmalısınız, 5 vakit namazı kılmaya çalışın, sürekli abdestli dolaşmaya çalışın, odanızda yemek artığı kırıntı vs. Kalmadığından emin olun, odanız dağınık olmasın, bol bol felak nas elham ayetel kürsi okuyun, kuran okuyun, gece yatarken önce sağınıza yatın yukarıda saydığım duaları okuyup ellerinizi üstünüze sürün sünnettir, aklıma gelenler bunlar, size abartı veya saçma gibi gelebilir ama inanın değil, en azından deneyin inşallah kurtulursunuz. Daha fazla bilgi için sorularlaislamiyet sitesine bakmanızı öneririm.

8 ekim 23:24

3. Müslüman degilim

8 ekim 23:28


4. Saçım çekilerek uyandiriliyorum. Vücudumda morluklar oluşuyor hep. Kendimi aynanın dibinde buluyorum bazı geceler. Bunlar en hafifleri daha kötüleri oluyor. Çok yoruldum artık cok

8 ekim 23:29

5. Umarım biri çare olur. Ankaradayim bu arada. Sizin önerileriniz var mi doktor olarak?

8 ekim 23:33

6. Benimle konuşuyorlar. Saçlarımı çekip uyandiriyorlar. Tuhaf bir dilde konusuyorlar ama anlıyorum onları. Boşuna direndiğimle ilgili şeyler söylüyorlar . Sabah bir uyanıyorum morluklar...

8 ekim 23:35

7. evde yalnızım ve b*ku yedim süslü sağol ne diyebilirim ki

8 ekim 23:36


8. Son anon agajsjsksl

8 ekim 23:38

9. Takipteyim.

Kız korktum şimdi ne yapmalı ne etmeli ?

8 ekim 23:57

10. Onların varlığı kuranda geçiyor süslü eğer müslüman değilsen onlara da inanmıyor ve bilimsel anlamlar yüklemeye çalışıyor olman gerekmiyor mu? 

9 ekim 00:02