3 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

genital bölge lazer epilasyon?

süslüler lazer epilasyon'da 3 seans yaptırdım. bayağı azaldı şuan. ama bu dönemde fazla kese yapmadım. internette falan okuyorum insanlar kese falan yapıyor özellikle rengini açmak için. bende buğdayım. genital bölgemi anlamışsınızdır. bugüne kadar bi koyuluk fark etmedim ama bugün baktığımda sanki hafif kırmızılıklar ve koyulaşmalar var. öyle abartılı değil ama kese yapsam normale döner mi? gerçi önceden de böyle miydi bilmiyorum çünkü dikkat etmedim. lazer epilasyoncular da bir şey söylemediler. sadece senin sadece yanlar koyulaşabilir oraları 1 hafta iyi kremle demişti. sizce ne yapmalıyım? kese yapmalı mıyım? kese nasıl yapmalıyım? renginin biraz daha normale dönmesi için. umarım yardımcı olan birileri çıkar, 1 saattir genital inceliyorum.

1. Oncelikle helal olsun nasil dayaniyorsunuz acisina bir tavsiye isterim. Cunku bacaklarima bile zor dayandim ben. Kese konusuna gelince de ben genital bolge icin ipek yuz kesesi aldim onu kullaniyorum haftada 1 kez. Ise yariyor ben de sizin gibi bugday tenliyim. Bende agdadan dolayi kararma var bu arada.

6 aralık 17:32

2. anonimcim eğer sonunu o rahat günleri düşününce dayanıyor insan. :)) yani direkt sonunu düşün.

6 aralık 18:47

3. kararma lazer öncesinde vardır diye düşünüyorum belki siz farketmemişsinizdir. çünkü lazer yapıldıkça kararma gider yani. ben de kese yapmıyorum hiç. kıl kökü kalmasın diye yapılıyordur belki bilemedim.

6 aralık 20:49