18 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

gizli musterilik yapan var mi?

ve bunun icin odeme yapan guvenilir sirketler hangileri? bu isi yapmis olan arkadaslardan yorum bekliyorum

1. Piramit danışmanlıktan annem yapıyordu süslü, ödeme ile ilgili sorun hiç yaşamadı ama büyük şehirde zor oluyordu bıraktı

14 ağustos 22:02

2. gizli müşterilik serbest yapılan bir iş. yani gizli müşterilik hizmeti sunduğunuz şirketler sizin müşteriniz olurlar. dolayısıyla insanların sizinle müşterilerinin adını paylaşması pek mantıklı değil. o müşterileri birinden öğrenerek değil, bir serbest meslek erbabı olarak sizin bulmanız, bir noktada hak etmeniz gerekiyor. ben avrupa merkezli bir şirket adına yapıyorum, ziyaret başına 25 euro alıyorum, satın aldığım çoğu şey de benim oluyor. internette arama yaparak teklif göndermenizi öneririm. kolaylıklar dilerim.

14 ağustos 22:57

3. şaka yapıyorsunuz herhalde. kim niye müşterisinin adını paylaşsın? birincisi bu gizlilik ihlali, ikincisi serbest çalışan biri olarak tabii ki de müşterimin adı benim için ticari değer taşıyor ve söylemem. tam olarak bunu anlattım.

14 ağustos 23:26


4. ayrıca "sizi yönlendiren (ödeme yapan)" ne demek? "ödeme yapan" nasıl bir tabir? bir hizmet satarsanız karşılığında bir bedel alırsınız tabii ki. sanki ödeme almamak mümkünmüş gibi yazmışsınız. bu sektörü biraz daha araştırmanızı öneririm, sanırım zihninizde çok farklı bir varsayım var bu işin nasıl bir şey olduğuna dair.

14 ağustos 23:28

5. amma alınganmış bu işi yapanlar, yorumlara bak kdkdjd

15 ağustos 00:03

6. dünyayı döndüren ticaret kavramından bihaber bir soru ve yorumla karşılaştım, yapılanın yersiz olduğunu açıklamaya çalıştım. "müşterinizin adı ne?" diye sordu resmen. alınganlık değil de kendini bilmezliğe tahammül edememek diyelim. zannedilenden daha fazla çoluk çocuk var sanırım bu sitede.

15 ağustos 00:15

7. sakin ol süslü al müşterin senin olsun

15 ağustos 00:50


8. Sizin gizli müşteri olarak gittiğiniz firmayı sormamış, kişilerle firmalar arasında aracı olan şirketi sormuş.

15 ağustos 01:21

9. Cevabım yok da cevaplara cok güldüm.soruyu degıstırın suslum.serbest meslek erbabı nasıl olabılırım dıye sorun.ben arada karıyer nette gızlı musterı aranıyor dıye gorurdum suslum o kadar .

15 ağustos 01:29

10. Ben de yapıyorum ara ara.işine göre ödeme değişiyor.hangi firma olduğunu söylemek uygun mu bilmiyorum sonuçta bu gizli bir durum değil ki?ipsos ile çalışıyorum.

15 ağustos 01:50